Де вам ще реформ не вистачає? МЗС почало набирати послів за оголошенням

ПОЛІТИКА
14.03.2023, 14:39
Де вам ще реформ не вистачає? МЗС почало набирати послів за оголошенням

Тепер нагороджена Будановим "Ксюша Манекен" зможе себе проявити в статусі послиці в одній з африканських країн.

Кадровий голод в МЗС воюючої країни настільки великий, що послів тепер шукають за оголошенням.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба оголосив про початок прийому заявок на посади послів від усіх охочих.

Про це Кулеба написав у Facebook.

"Відкритий пошук Послів - це можливість для системи розширити горизонти, і можливість для гідних кандидатів спробувати себе там, куди раніше можна було потрапити лише через закриті інституційні механізми. Я вперше в історії української дипломатії відкриваю двері, щоб кожен мав рівні можливості спробувати стати сильним менеджером, які зараз так потрібні нашій країні у світі", - написав Кулеба.

Міністр пояснив, що таке рішення обумовлене нестачею працівників.

"Охочих багато, а готових якісно виконувати таку складну роботу — одиниці.

Знайти людину, яка відповідатиме критеріям і вимогам, знатиме мови, буде здатна дати результат —  дуже непросто. Проблема кадрового голоду зараз добре знайома не лише державним інституціям, але й приватному сектору.

МЗС постійно шукає нових сильних кандидатів всередині дипломатичної служби та зовні на відповідальні посади. Особливо складно з пошуком кандидатів на посади Послів.

Шукаю їх в дипломатичній системі. Шукаю в бізнес-середовищі. Шукаю серед науковців. Але зростають і темпи нашої дипломатичної експансії, зокрема в Африці.

Тому понад два десятки країн досі без послів. Єдиний спосіб пришвидшити ці процеси — приймати нестандартні рішення", - написав Кулеба.


Тепер допомогти МЗС "розширити горизонти" може нагороджена Кирилом Будановим 30-річна інстаблоґерша "Ксюша Манекен", яка за паспортними даними зветься Оксаною Волощук і мешкає у Кременчуці.

Також черговою послицею може стати помічниця нардепа від "Слуг неукраїнського народу" Миколи Тищенка Евеліна Андрієвська, яка нещодавно була нагороджена грамотою від ГУР.

Ці видатні розвідниці зможуть налагодити дипломатичні відносини з африканськими країнами, на які Володимир Оманський не звертав уваги з 2019 року. Їх робота в ГУР допоможе налагодити контррозвідувальну діяльність на африканському континенті, де плідно працюють терористи з ПВК "Вагнера".

Сам Микола Тищенко тепер зможе стати послом в Таїланді, та активно буде вирішувати проблеми української діаспори в цьому королівстві.

Але тут Микола Тищенко має сильну конкуренцію. На посаду посла України в Таїланді претендує запорізька корупціонерка Злата Некрасова, яка налагоджувала дипломатичні зв'язки в королівстві Таїланд задовго до Миколи Тищенка.

Кадрові зміни можуть чекати й посольство України у Франції, адже дипломатичні зв'язки там тривалий час налагоджує речниця ДПСУ Іванна Плантовська, яка нещодавно втратила роботу у прикордонній службі.

Нагадаємо, що Володимир Оманський призначив послицею в Болгарії психологиню без дипломатичного досвіду. На особистій сторінці жінки у соцмережі вказано, що вона клінічний психолог, системно-сімейний терапевт, гештальт-терапевт. Крім того, вона є експерткою у сексології та дорогоцінних прикрасах.

Після цього знайшлися зв'язки Олесі Ілащук із впливовими людьми та навіть оточенням президента. Було оприлюднено скандальні факти з біографії.

Офіс президента України (ОПУ) перенаправив запит на надання біографії нового посла України в Болгарії Олесі Ілащук до Міністерства закордонних справ України, хоча станом на 29 грудня 2022 року новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол не перебувала в трудових відносинах з МЗС.

Раніше Міністерство закордонних справ України повідомило, що не має в своєму розпорядженні особової справи та біографічної довідки новопризначеного посла України в Болгарії Олесі Ілащук.

Зауважимо, що після призначення Олесі Ілащук, Болгарія відмовилася постачати Україні боєприпаси.

Україна попросила уряд Болгарії надати Україні боєприпаси. Однак у Софії немає можливості їх передати, тому що Болгарія не має достатньої кількості снарядів.

Нагадаємо, що послиця України у Болгарії Олеся Ілащук заявила про те, що «має намір і конкретний план по реалізації задач, які поставлені президентом і суспільством» і «готова на все, без винятку, для перемоги рідної країни».

Ця заява послиці-сексологині викликала бурхливу реакцію соцмереж.

Як бачимо, на практиці призначення Ілашук послицею у Болгарії не допомогло Україні отримати додаткову військову допомогу. Ба більше, вона за три тижні не спромоглася відбути з України до Болгарії.

Володимир Оманський продовжує знищувати імідж України, призначаючи послами колишніх Генеральних прокуророк та сексологинь.

МЗС України відкриває нові можливості для колишніх прокурорів, депутатів, родичок чи коханок високопосадовців Уряду та Офісу Президента. Тепер вони можуть отримати дипломатичну посаду без профільної освіти та з нульовим досвідом роботи у дипломатичній сфері.

Автор : Микола Степаненко
Читайте також:
Кримінал
Після всіх цих гучних релізів, все вилучене обладнання, рішенням різних судів, повертається власникам.
15:03
Економіка
«Альтернативи підвищенню податків немає», в 2024 році в бюджеті не вистачає коштів на потреби ЗСУ, - Гетманцев.
24 травня, 10:24
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
22 травня, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18