МЗС КНР погодило із Кулебою план «умиротворення» України — Xinhua

ПОЛІТИКА
25.07.2024, 06:04
МЗС КНР погодило із Кулебою план «умиротворення» України — Xinhua

У той час, поки на берегах Потомаку триває передвиборча лихоманка, Пекін воліє зайняти місце головного пацифіста. Інтереси Києва другорядні.

Доказом слугує плазування міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби перед китайським колегою Ваном Ї. На цьому наголошує одне із провідних пропагандистських видань Xinhua News Agency, аналізуючи зустріч двох урядовців.

Ван Ї заявив, що Китай і Україна — «дружні країни одна для одної, які встановили стратегічне партнерство понад 10 років тому». Тобто за узурпатора Віктора Януковича, який відкинув євроатлантичний шлях заради багатомільярдних позик з Азії.

Серед основних тем для спілкування міністрів була 11-річна російська воєнна агресія, яку у КНР обмежують 3 роками іменуючи виключно «українською кризою». Кулеба ніяк не став заперечувати.

МЗС КНР погодило із Кулебою план «умиротворення» України — Xinhua_1

«Маємо розглядати та планувати відносини між Китаєм і Україною із розрахунку довгострокової перспективи та просувати вперед китайсько-українські відносини й двосторонню співпрацю. Виходячи з цього, маємо підтримувати контакти та обміни, зміцнювати взаємну довіру, продовжувати й розвивати традиційну дружбу, зміцнювати дружбу народів та сприяти здоровому і сталому розвитку китайсько-українських відносин», — додав товариш Ван Ї.

Китайський міністр заявив свого українського колегу, що Пекін не бажає продовження та розширення конфлікту за межі України, пропонуючи «політичне врегулювання кризи». Той факт, що від локальної капсулізації війни продовжать гинути українці, китайським комуністам щиро байдуже.

Кулеба погодився розглянути мирний план, запропонований режимами Китаю і Бразилії, в якому містяться «три принципи деескалації ситуації»: гуманітарна безпека, запобігання ядерних ризиків і забезпечення стабільності ланцюжків виробництва. У принципі, нічого нового, — Україну намагаються розіграти, підсовуючи завуальовані прокремлівські «дорожні карти».

Показово, але як уже сповіщала своїх читачів медіаагенція «Останній Бастіон», диктатор Сі Цзіньпін контролює кожен крок свого кремлівського васала. Бункерному діду путіну дозволено робити те, що вигідно Китаю.

Читайте також:
Новини
Бажаючі, охочі, рішучі: хто справді допоможе Україні?
07 вересня, 11:20
Політика
Посол із кримінальним шлейфом: кого Банкова відправляє у Вашингтон.
28 серпня, 09:59
Політика
Обвинувачена у корупції ексміністерка Стефанішина стала послом України в США.
27 серпня, 20:36
Історія
Незалежність на практиці: українська розвідка в США у 1991 році.
25 серпня, 14:05
Війна
Відмова глави МЗС рф Сергія Лаврова від гарантій безпеки для України фактично зірвала переговорний процес між москвою та Вашингтоном.
21 серпня, 21:12
Політика
Один з радників Трампа сказав, що було б добре, якби Зеленський одягнув костюм і краватку.
18 серпня, 15:07