МЗС Литви назвало можливу «мирну угоду» з росією ганьбою на покоління

ПОЛІТИКА
06.11.2023, 11:43
МЗС Литви назвало можливу «мирну угоду» з росією ганьбою на покоління
Фото: Twitter

У Вільнюсі та столицях сусідніх країн знають, чого варті договори, підписані з Москвою. Мир з нападником не досягається компромісами.

Таку думку висловив міністр закордонних справ Литовської республіки Ґабріелюс Ландсберґіс. Урядовець переконаний, якщо зараз чи пізніше піти на замирення з росією, то це дасть агресору можливість переозброїтися.

Голова литовського дипломатичного відомства застеріг Захід і Україну від прагнення укласти «мирну угоду» з росією, яка веде загарбницьку війну. Дарма, що Зе-команда на чолі з Андрієм Єрмаком активно піарить серед світових політиків «формулу миру», у той час, як здорові сили говорять правду про неможливість будь-якого мирного співіснування з росією.

«Для росії «мирна угода» означає лише «час переозброїтися». Ми небезпечно близькі до того, щоби втратити можливість покласти край багатовіковій імперській агресії Кремля і забезпечити майбутнє кількох континентів. Наші діти проклинатимуть нас в окопах, які ми риємо для них», — зазначив Ґабріелюс Ландсберґіс.

Раніше колишній міністр оборони Фінляндії Юссі Нійністьо наголошував, що політика умиротворення росії та уникнення нагнітання воєнної ситуації не спрацювала. Тож в українців є повне право бити по цілях у глибині держави-агресора.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Президент США почав змінювати думку щодо близькосхідного вузла проблем. Видається на те, що сіоністи втрачають вплив  господаря Білого дому.
11 травня, 07:09
Війна
Анкара підтримує встановлення безумовного припинення вогню та зусилля, спрямовані на його досягнення.
10 травня, 19:17
Світ
47-й президент США на тижні приймав свого турецького колегу у Білому домі. Вкотре в Овальному кабінеті Дональд Трамп безліч гучних заяв.
08 травня, 19:24
Політика
Кремлівський бункерний дід наполягає, що РФ має взяти під повний контроль 4 області України. Окупація має бути визнана світом.
30 квітня, 10:45
Політика
Прем'єр-міністерка Італії вважає заклик до перемир'я на 9 травня — «збереженням обличчя» кремлівського диктатора. У путіна поки мовчать.
29 квітня, 18:36
Політика
Конґресмени від Республіканської партії відвідують Сирію, щоб оцінити ситуацію за нового уряду. Лобіює поїздку чинний уряд Ізраїлю.
20 квітня, 15:18