МЗС Литви закликало Лукашенка тікати з Білорусі

СВІТ
02.06.2021, 13:58
Голова МЗС Литви Ґабріелюс Ландсберґіс
Голова МЗС Литви Ґабріелюс Ландсберґіс

Литовський міністр закордонних справ Ґабріелюс Ландсберґіс звернувся до білоруського диктатора з вимогою припинити репресії.

Відповідне повідомлення головний дипломат балтійської республіки оприлюднив на своїй сторінці у Twitter.

Пан Ландсберґіс закликав Олександра Лукашенка як найшвидше піти із незаконно займаної посади президента Білорусі.

«Диктатору недостатньо того, що він має понад 400 політв'язнів. Закриття кордонів фактично означає, що вся країна стає однією великою в'язницею для 10 мільйонів громадян. Ідіть уже геть і залиште своїх людей у ​​спокої!», – написав очільник МЗС Литви.

Днями раніше Ґабріелюс Ландсберґіс закликав керівництво Європейського союзу негайно відкрити низку кримінальних проваджень проти білоруських сил безпеки, які вчиняють антигуманні дії.

Між тим, як уже повідомляв "Останній Бастіон", Лукашенко заборонив журналістам висвітлювати в прямому етері будь-які масові заходи на території Білорусі.

Читайте також:
Світ
Київ і Варшава укладають один із найбільших за останні 30 років контрактів на купівлю зброї та зміцнення спільної системи безпеки.
07 червня, 20:12
Політика
Особисті відносини українського та польського президентів дають великий шанс на тісну єдність і нову геополітичну дійсність на Сході Європі.
23 травня, 09:27
Опінії
Росіяни прагнуть натягнути свій імперський світогляд XIX сторіччя на весь світ у столітті XXI. Але виходить якось недолуго.
08 травня, 17:00
Світ
Влада Фінляндської республіки нарешті визначилася з власною позицією у російсько-українській війні – Гельсинкі підтримує Київ.
24 березня, 19:16
Світ
Литовський лідер рішуче закликав міжнародну спільноту обмежити країну-агресора у всіх секторах та всіх організаціях.
23 березня, 19:58
Світ
З кремлівським бункерним щуром неможливо зіграти внічию, як у шахах, тим більше, що Третя світова війна вже почалася.
19 березня, 09:23