МЗС Туреччини: Ізраїль навмисно знищує палестинський народ

СВІТ
04 квітня, 12:35
МЗС Туреччини: Ізраїль навмисно знищує палестинський народ

Терористи із лав ЦАХАЛ виконують злочинні накази свого командування. Етнічна зачистка густонаселеної смуги Ґази має бути засуджена світом.

Із таким закликом до міжнародної спільноти виступило міністерство закордонних справ Турецької республіки, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Не зумівши знищити угруповання ХАМАС за минулі 135 днів, ізраїльський режим мститься цивільним палестинцям.

Атаки здичавілої солдатні ЦАХАЛ на найбільший у Ґазі медичний центр доводять, що сіоністи під проводом Бібі Сатаньягу давно мали план із масового вбивства так званих не-ізраїльтян. Очевидно, що мусульманам чи арабам іншого віросповідання немає місця на Святій Землі, яку прагнуть підкорити вихідці з Юдиного коліна.

«Кадри з лікарні Аш-Шифа є доказом того, що Ізраїль навмисно і систематично прагне знищити палестинський народ. Безперервне насильство у заблокованому впродовж 6 місяців секторі Ґаза є одним з найбільших варварств, пережитих за всю історію людства», — заявили у МЗС Туреччини.

Турецьке дипломатичне відомство звертається до урядів і лідерів світу вплинути на дикунів із Тель-Авіва, котрі ніяк не можуть насититися палестинською кров'ю. Злочини, вчинені ізраїльським режимом, мають бути розслідувані Міжнародним кримінальним судом, а винні — справедливо покарані.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як у безсиллі здолати правду про геноцид палестинців Ґази, ізраїльські сіоністи вдалися до типового кроку. Запроваджують тотальну цензуру.

Читайте також:
Світ
Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає видати ордер на арешт Сатаньяху та міністра оборони Ізраїлю Йоава Галанта
21 травня, 11:05
Війна
Як зазначив прокурор, Нетаньягу несе кримінальну відповідальність за воєнні злочини і злочини проти людяності
20 травня, 15:00
Війна
Розвідники дізналися імена російських пілотів, які обстрілюють територію України «Кинджалами». У списку 29 льотчиків.
11 травня, 12:05
Світ
Ізраїль порушує гуманітарне право в Газі та вбиває цивільне населення, зокрема й американською зброєю.
06 травня, 10:03
Світ
Дії режиму Нетаньяху в Газі не відповідають нормам США та міжнародному гуманітарному праву.
30 квітня, 10:50
Війна
МКС, імовірно, готовий видати ордери на арешт прем’єр-міністра Ізраїлю та інших високопосадовців.
27 квітня, 20:35