Терористи ЦАХАЛ проти незалежних ЗМІ

СВІТ
02 квітня, 20:21
Терористи ЦАХАЛ проти незалежних ЗМІ
Фото: Yeni Şafak

У безсиллі здолати правду про геноцид палестинців Ґази, ізраїльські сіоністи вдалися до типового кроку. Запроваджують тотальну цензуру.

Сьогодні (2 квітня) Кнесет схвалив так званий «Закон про заборону мовлення катарського телерадіоканалу Al Jazeera». Про це із сесійної зали парламенту повідомило одне з проурядових видань країни Times of Israel.

Депутати за вказівкою прем'єр-міністра Бібі Сатаньягу проголосували у другому і третьому читаннях за законопроєкт, який дозволить закривати будь-які ЗМІ (не тільки іноземні), якщо уряд вважатиме їх небезпечними для державної безпеки. Катарський телеканал став першим, на кого поширюється ізраїльська цензура.

Безпосереднім виконанням переслідування інакодумства займається міністр зв'язку Шломо Кархі. Виконуючи накази свого керівництва, він видаватиме розпорядження про: закриття філії тієї чи іншої іноземної телерадіокомпанії або газети в Ізраїлі, конфіскації її обладнання, відключення від кабельного і супутникового ТБ, блокування вебсайтів.

За ухвалення закону проголосував 71 депутат, проти — лише 10 (всі вони представляють арабську та/або мусульманську громаду Ізраїля — прим. ред.). Тим часом на вулицях міст країни вже кілька днів поспіль вирують протести, громадяни вимагають відставки Бібі Сатаньягу.

Окрім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що суд ООН зобов'язав ізраїльський режим допустити безперешкодне постачання допомоги до смуги Ґази. Сіоністи назвали звинувачення «абсолютно необґрунтованими».

Читайте також:
Світ
Науковцям за краще висловитися, доки стало занадто пізно. Цензура у всьому світі тільки посилюватиметься, процес не спинити.
05 квітня, 06:01
Позиція
Володимир Зеленський — «отаман без золотого запасу». Проте із шаленим потягом до рейтингів і оплесків лохторату...
24 січня, 19:55
Світ
Чим гучніше стає міжнародна підтримка Палестини, тим жорсткішим стає законодавство. Особливо у тих державах, які підтримують Ізраїль.
07 січня, 10:24
Війна
Сіоністський режим відверто мавпує дії своїх російських друзів майже у всьому. Особливо, що стосується війни проти сусідів та пропаганди.
13.12.2023, 13:33
Світ
Чи існує в Америці свобода слова? Вочевидь, тільки привілеї для сіоністських пропагандистів, які всіх затикають рота за оприлюднення правди.
11.12.2023, 14:29
Світ
Проросійський прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль нарешті вперше сказав правду. Однак вона не сподобалася американським громадянам.
28.11.2023, 15:45