«На Берлін!»: 9 травня у Німеччині буде гаряче

СВІТ
15.04.2022, 20:59
«На Берлін!»: 9 травня у Німеччині буде гаряче
Фото: Reddit

Російська діаспора планує з розмахом відсвяткувати у німецькій столиці так званий "День перемоги", згадавши "подвиг" дідів-червоноармійців.

Водночас завадити черговому шабашу "побєдобєсія" у середмісті Берліна планують не тільки тамтешні українці, а й представники руху "Ultras"  із Польщі та Великої Британії.

Такі відомості на своєму Telegram-каналі оприлюднив громадський діяч і колишній народний обранець Борислав Береза, посилаючися на власні джерела.

Політик стверджує, українці Німеччини та навіть деякі жителі Берліна вороже сприймають новину про можливу червонопрапорну акцію росіян, відомих агресивністю та неадекватною поведінкою.

«У кращому разі, буде кілька кривавих мордобоїв. У найгіршому... А от за найгіршого розвитку сценарію я не заздрю ​​німецьким поліціянтам і розумію, що русню будуть бити не лише українці. Вибачте за прямоту. Просто місцевій поліції вже відомо, що до Берліна на 9 травня їдуть ультраси з Польщі та Великої Британії. Їдуть не для того, щоб влаштувати махач один з одним. Тож... це буде той ще день перемоги», – зазначив Борислав Береза.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, Україні слід нарешті відмовитися від святкування 9 травня, закарбованої дати совєцького "побєдобєсія".

«На Берлін!»: 9 травня у Німеччині буде гаряче_1
"Оновлений" меморіал Червоній армії у Берліні (наші дні)
Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25