Україні слід відмовитися від святкування 9 травня, – нардеп В'ятрович

ІСТОРІЯ
14 квітня, 20:19
Україні слід відмовитися від святкування 9 травня, – нардеп В'ятрович
Фото: Facebook

Ніколи знову, кажете? Так уже!..

В Україні не може бути спільного з російською федерацією свята під назвою "День перемоги", тим паче його щорічне відзначення 9 травня.

Про це на своїй Facebook-сторінці написав народний депутат України IX скликання з фракції "Європейська солідарність" і боєць київської Територіальної оборони Володимир В'ятрович.

Однопартієць Петра Порошенка пропонує колегам-обранцям і всьому українському суспільству наш День перемоги залишити вакантним для дня капітуляції московії.

«Підготували з колегами депутатами відповідний законопроєкт, бо вважаємо неприпустимим і небезпечним, аби цього року Україна разом із росією синхронно святкувала "День перемоги" 9 травня. Натомість маємо докінчити декомунізацію вшанування завершення Другою світової війни в Європі. Відтак і відзначати її разом з усією Європою  8 травня, коли й був підписаний акт капітуляції нацистської Німеччини. Саме в цей день маємо відзначати День перемоги над нацизмом. Саме цей день має бути вихідним», – зазначив Володимир В'ятрович.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, там, де досі стоять пам'ятники Пушкіну і Маяковському, неодмінно буде "русскій мір", який несе смерть і руїну.

Читайте також:
Опінії
Далеко від зони бойових дій українці намагаються уникати згадок про війну. Ба більше, вони почали уникати навіть самого цього слова.
22 червня, 19:27
Історія
Об'єднана комісія британських і французьких науковців зануриться у бельґійську землю, щоби дізнатися правду про полеглих у Ватерлоо воїнів.
19 червня, 21:45
Війна
Так, правосекторівці вшанували пам'ять і незламний Чин полковника Василя Іванишина і Тараса Бобанича (друга "Хаммера").
24 травня, 17:49
Опінії
Московити заражені історичною клептоманією, тому за будь-якої влади переписують під себе минувшину.
24 лютого, 09:24
Історія
Статус козацької України у XVII- XVIII століттях залежав від світових міждержавних політичних відносин, у першу чергу – від подій в Європі.
09 лютого, 11:03
Історія
26 січня 1943 року о 7:00 в одній із камер Саратовської в'язниці від дистрофії та зупинки серця помер науковий геній Ніколай Вавілов.
03 лютого, 08:33