На Брянщині здійснено напад на нафтопровід «Дружба»

ВІЙНА
21 березня, 22:00
На Брянщині здійснено напад на нафтопровід «Дружба»
Фото: Telegram

Безпілотний літальний апарат невідомого походження вчергове атакував трубу, якою транзитується "чорне золото" із РФ до Європи.

Відповідні кадри з місця збитого дрона російськими силовиками оприлюднив прокремлівський рупор пропаганди "Shot", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, на територію прилеглу до нафтопроводу скинули невстановлений боєприпас, однак вибуху не відбулося і ніхто з окупантів не постраждав.

Водночас, за твердженням російських пропагандистів, прикордонник РФ збив з автоматичної зброї БПЛА "Валькірія", який нібито належить Силам оборони України.

У вітчизняних воєнних відомствах до тепер жодним чином ніяк не прокоментували вищевикладену інформацію, адже розпізнавальні знаки московити могли нанести згодом власноруч.

А тим часом "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що після нещодавньої диверсії у Брянській області кремлівський режим став побоюватися розгортання партизанщини на своїй території.

Читайте також:
Світ
Річка Шабелле в центральній частині Сомалі вийшла з берегів і затопила місто Беледуейн.
вчора, 11:47
Світ
У багатому нафтою регіоні Сіньцзян почалося буріння свердловини, яка стане найглибшою в історії Китаю.
31 травня, 14:01
Світ
Чоловік кандидатки, яка посіла друге місце, не змирився з поразкою, вийшов на сцену і зламав корону переможниці.
30 травня, 15:20
Світ
Три астронавти Shenzhou-16 вилетіли з Центру запуску супутників Цзюцюань у вівторок вранці, попрямувавши до космічної станції Tiangong.
30 травня, 07:48
Життя
Найвище і найпочесніше призначення Жінки дати світові нове життя. Бути матір'ю не обов'язок чи вимога, але дар!
14 травня, 17:23
Світ
У Стамбулі відбулася раніше анонсована конференція представників поневолених Москвою націй, які домовилися допомагати один одному і Україні.
09 травня, 21:48