Легіон «Свобода Росії» у Москві визнали «терористичним»

КРИМІНАЛ
16 березня, 17:48
Легіон «Свобода Росії» у Москві визнали «терористичним»

Після нещодавніх подій із диверсією у Брянській області кремлівський режим став побоюватися розгортання партизанщини на своїй території.

Верховний суд ресурсної федерації московії нині, 16 березня, визнав Легіон "Свобода Росії" як таке, що загрожує національній безпеці країни-агресорки, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

De jure військове формування у складі Сил оборони України названо «терористичною та екстремістською організацією», чию діяльність заборонили на території Московії.

За версією російських слуг Феміди, керованих правопохоронцями з Луб'янки, Легіон консультує колишній депутат Державної Думи Ілья Пономарьов, який знайшов прихисток у Києві.

У самому ж підрозділі "Свобода Росії", який за словами бійців кілька місяців перебуває на Східному фронті, наголосили, що не зважатимуть на жодні подібні папірці з Москви, котрі не мають реальної сили та дії.

А проте, "Останній Бастіон" радить читачам пам'ятати про те, що напередодні в Улан-Уде Владімір Путін випадково назвав справжню, а не намальовану чиновниками, кількість росіян.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
За даними Генштабу ЗСУ, станом на 29 березня 2023 ліквідовано 172 340 російських окупантів.
15:06
Війна
«Заткнись! Владимир Владимирович, заткнись просто! Молчи лучше»
21 березня, 13:08
Кримінал
Справи у прокремлівського незаконного збройного формування "ДиНиРи" настільки йдуть погано, що щури готуються тікати з корабля.
17 березня, 19:47
Політика
У співробітників державних компаній ресурсної федерації московії почали забирати закордонні паспорти, аби вони не могли втекти з країни.
11 березня, 19:56
Війна
Шалені втрати ворожого "гарматного м'яса" змушують іти на радикальні кроки, зокрема шукати охочих загинути на фронті підлітків.
10 березня, 18:39
Світ
прігожин оголосив про збір в Санкт-Петербурзі мітингу проти соратника путіна губернатора Бєглова
06 березня, 10:05