На Черкащині всім селом провели в останню путь нацгвардійця Бондаренка

КРИМІНАЛ
28 травня, 19:37
На Черкащині всім селом провели в останню путь нацгвардійця Бондаренка
Фото: Google

Збитого п'яним суддею Олексієм Тандиром на блок-пості при в'їзді до Києва захисника України Вадима Бондаренка поховали у рідному Тальному.

У траурній процесії сьогодні, 28 травня, взяли участь тисячі людей, які прийшли проститися зі своїм земляком-нацгвардійцем, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Односельці по черзі підходили до труни загиблого воїна, та мовчки клали квіти на синьо-жовтий прапор, яким врили тіло молодого Вадима Бондаренка.

«Сьогодні у центрі Тального навколо лунає плач. Життя обірвалося раптово... Вадим, наш Герой, назавжди лишиться у пам'яті молодим, чуйним та веселим хлопцем. У нього залишилася дружина та троє дітей», – прокоментував ситуацію голова Тальнівської громади Василь Сідько.

Як вдалося з'ясувати, вбитого у дорожньо-транспортній пригоді бійця Національної гвардії України поховали на місцевому кладовищі з усіма військовими почестями.

А проте суддя Тандир нині на засіданні розповів, що нібито був тверезий та їхав зі швидкістю 20 км/г; убивця мав нахабність заявити, що не знає звідки пляшка віскі опинилася в його автівці.

Це все, що слід знати про нього і подібних до Тандира істот у чорних мантіях: ніякого каяття, від слова зовсім, лише намагання перекласти провину на вбитого захисника.

Водночас, як уже інформувала медіаагенція "Останній Бастіон", слуги вітчизняної Феміди завжди були та лишалися Ахіллесовою п'ятою національної безпеки, чим постійно користувалися олігархи та Кремль.

На Черкащині всім селом провели в останню путь нацгвардійця Бондаренка_1
На Черкащині всім селом провели в останню путь нацгвардійця Бондаренка_3
На Черкащині всім селом провели в останню путь нацгвардійця Бондаренка_5
На Черкащині всім селом провели в останню путь нацгвардійця Бондаренка_7
На Черкащині всім селом провели в останню путь нацгвардійця Бондаренка_9
Читайте також:
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.
09 вересня, 17:37
Війна
Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.
30 серпня, 20:07
Історія
У незайманій лісовій гущавині долини річки Вда поблизу села Стара Жека знайдено комплекс поховань войовничого давньоґерманського племені.
27 серпня, 16:09
Війна
Незламні захисники України цілодобово проходять через справжнісіньке пекло, яке на Заході намагаються свідомо не помічати.
22 серпня, 18:14
Світ
Сумнозвісну "золоту лихоманку" заведено асоціювати виключно із Північною Америкою. Перш за все із Каліфорнією, Аляскою та Юконом...
20 серпня, 20:57