На Чернігівщині мати полеглого Героя за власний кошт заасфальтувала дорогу

ПОЛІТИКА
28 вересня, 20:36
Було — стало (відремонтована вулиця імені Владислава Грищенка)
Було — стало (відремонтована вулиця імені Владислава Грищенка)
Фото: Че.Time

Поки чиновники з депутатами ділять податки та розкрадають бюджет, пересічні українці діють. Адже патріотизм — це не слова, а справи.

Яскравим прикладом вищенаведеного слугує вчинок пані Валентини Грищенко, яка профінансувала спорудження асфальтованої дороги за гроші, виплачені по смерті її сина-Героя. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на видання «Вісник Сосниччини».

З'ясувалося, що на тижні капітальний ремонт полотна здійснено по вулиці, названій на честь полеглого бійця, сина пані Валентини — Владислава Грищенка. Він був військовослужбовцем 1-ї Окремої танкової Сіверської бригади, дислокованої на Чернігівщині.

На Чернігівщині мати полеглого Героя за власний кошт заасфальтувала дорогу_1

Асфальтування дороги, зі слів керівництва Сосницької селищної ради, обійшлося у 4 мільйони гривень. «Мешканці вулиці дуже задоволені новими умовами пересування, бо раніше ні весною, ні осінню, ні навіть влітку після заливного дощу не могли проїхати жодним транспортом», — коментують ситуацію сусіди родини Грищенко.

Таким показовим вчинком пані Валентина залишила пам'ять про свого сина майбутнім поколінням громади. Дарма, що жертовність жінки, як і героїзм її полеглого сина Владислава, не буде оцінений безсоромною владою казнокрадів, у чиї прямі обов'язки входить ремонт доріг.

Медіаагенція «Останній Бастіон» укотре закликає депутатів і чиновників перестати займатися популізмом та нарешті полюбити Україну до глибини своєї кишені. Адже війна не триватиме вічно, і фронтовики неодмінно спитають за вашу бездіяльність та відверту профанацію у тилу.

На Чернігівщині мати полеглого Героя за власний кошт заасфальтувала дорогу_3
Читайте також:
Полтава
Рукожопі приблуди, які засідають у владних кабінетах Полтави, покалічили дерева.
21 листопада, 15:03
Політика
На превеликий жаль, порятунок потопельника є справою рук власне самого потопельника, бо безвідповідальні держиморди ділять бюджет.
17 вересня, 18:16
Полтава
Як ректор "Полтавської політехніки" Володимир Онищенко перетворює центр міста Полтави на чагарники та наркоманські притони
13 вересня, 14:48
Політика
У місто Овруч Житомирської області прибули перші вантажівки зі збірними дерев'яними модулями дитячого садочка.
26 березня, 21:20
Полтава
Перебої з вивезенням побутових відходів на території Пирятинської громади стали набувати ознак справжнього екологічного лиха.
20.08.2022, 20:03
Полтава
Там, де ще вчора безвідповідальні та несвідомі жителі залишали купи побутового та будівельного сміття, нині чиста місцевість.
14.08.2022, 09:07