На Чернігівщини виявили схрон із російською бронетехнікою

ВІЙНА
03.10.2022, 17:27
На Чернігівщини виявили схрон із російською бронетехнікою

У давно звільнених від загарбників прикордонних областях України продовжують знаходити небезпечні залишки присутності агресорів із РФ.

Відповідний фотозвіт із деокупованої Чернігівщини виклала пресслужба на Facebook-сторінці Північного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії.

Як вдалося з'ясувати, приховану броньовану техніку і арсенал набоїв російські окупанти покинули на території однієї з промислових зон Прилуцької громади.

«Днями військовослужбовці Національної гвардії спільно з працівниками Служби безпеки України та представниками інших силових структур під час проведення контрдиверсійних заходів виявили приховані гранати, набої та бронетранспорт. Під час відпрацювання оперативно-бойових заходів у рамках контрдиверсійної операції у Чернігівській області правоохоронцями виявлено приховані гранати Ф-1, міни ТМ-62 та патрони 7,62. Також на території знаходились: частково броньований автомобіль "Урал" і декілька одиниць броньованої техніки (БТР-82, БТР-80)», – відзвітували у пресслужбі НГУ.

Цілком імовірно, що залишений схрон окупанти планували "розконсервувати" у разі повторного нападу з території Гомельської та Брянської областей і нового наступу на Київ, але тепер знахідки перейдуть на озброєння українських захисників.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що очільник Пентаґону привітав Україну зі звільненням Лимана на Донеччині.

На Чернігівщини виявили схрон із російською бронетехнікою_1
Читайте також:
Полтава
Необхідні кошти на придбання 4 радіостанцій для роботи правоохоронців на санітарних блокпостах виділила Кременчуцька міська рада.
01.05.2020, 11:45
Війна
Країни ЄС та Сполучені Штати мають не більше 1,5 року для підготовки до можливого масштабного збройного конфлікту з Китаєм і рф.
вчора, 19:46
Війна
«Слуга народу» Дмитро Гурін виступив із пропозицією переглянути систему надання пільг учасникам бойових дій.
вчора, 15:46
Війна
Ігор Нестеров також брав участь у війні росії проти України.
вчора, 14:17
Війна
Обговорення про приєднання до закупівель поки що на ранній стадії, і рішення ще не ухвалено.
вчора, 12:53
Війна
З 16 липня 2025 року українці більше не підлягають адміністративним штрафам за несвоєчасне оновлення мобілізаційних даних.
вчора, 10:23