Окупанти хочуть, але не можуть захопити всю Донеччину

ВІЙНА
02.10.2022, 10:33
Окупанти хочуть, але не можуть захопити всю Донеччину

Росіяни з усіх сил прагнуть здобути хоч якусь перемогу на Донбасі, задля звіту перед своїм ватажком, але наразі всюди зазнають невдач.

Про це йдеться у повідомленні, оприлюднене на офіційній Facebook-сторінці Командування Об'єднаних Сил Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації московії намагається стабілізувати лінію фронту задля захоплення всієї території нашого Донбасу.

«Противник і надалі зосереджує зусилля на спробах повної окупації Донецької області, утриманні захоплених територій, а також зриві активних дій Сил оборони на окремих напрямках. Ворог обстрілює позиції наших військ вздовж усієї лінії зіткнення, веде повітряну розвідку. Завдає ударів по цивільній інфраструктурі та помешканнях мирного населення, порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни. Залишається загроза завдання противником авіаційних та ракетних ударів на всій території України», – повідомили у Командуванні Об'єднаних Сил ЗСУ.

Також уточнюється, що за останню добу наші захисники відбили ворожі атаки у районах населених пунктів Козача Лопань, Бахмут, Весела Долина, Зайцеве та Первомайське, росіяни зазнали втрат у техніці та живій силі.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українська армія здійснила оперативне оточення російського окупаційно-терористичного контингенту у Лимані, тепер ворогу ніяк втекти.

Окупанти хочуть, але не можуть захопити всю Донеччину_1
Читайте також:
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 1 лютого
01 лютого, 10:05
Війна
Українські захисники рішуче витискають російських загарбників зі східних районів Харківщини, завдаючи ворогам втрат у живій силі та техніці.
29 січня, 20:42
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 29 січня
29 січня, 08:50
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 27 січня
27 січня, 10:45
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 25 січня
25 січня, 11:11
Війна
Невелика частина Харківської області все ще перебуває під окупацією, але українські захисники не дають ворогам відновити наступальні дії.
24 січня, 20:54