На Донбас прибули японські розвідники, які ознайомлюються з методами протидії РФ – штаб ООС

ВІЙНА
07 лютого, 15:51
На Донбас прибули японські розвідники, які ознайомлюються з методами протидії РФ – штаб ООС
Фото: штаб ООС

Українські військові розповіли японським колегам, як вони відповідають на ті чи інші виклики з боку противника.

Район проведення операції Об’єднаних Сил у зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» відвідала делегація офіцерів Сил Самооборони Японії на чолі з генеральним директором Департаменту систем командування, управління, зв’язку, обміну інформацією та розвідки Командування Сухопутних військ генерал-майором Джиро Хірое.

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.

«Командир ОТУ «Схід» ознайомив закордонних колег із безпековою ситуацією в районі відповідальності, розповів про чисельність та організаційну структуру проросійських бойовиків на даному напрямку, а також тактику дій підрозділів проросійських сил та заходи з протидії, що вживаються українськими військами», – йдеться в повідомленні.

Також українські військові розповіли японським колегам про те, що, попри досягнуті домовленості, проросійські збройні формування продовжують порушувати режим припинення вогню.

Повідомляється, що Джиро Хірое жваво цікавився нюансами роботи українських військових спеціалістів, тим, як вони відповідають на ті чи інші виклики з боку противника, як організовують їм протидію.

«Найбільшу цікавість іноземних гостей викликало питання застосування українських засобів радіоелектронної боротьби, їх можливості та застосування на практиці у різних ситуаціях», – резюмують в штабі ООС.

Читайте також:
Слід звикнутися з тим, що конфлікт на Південному Кавказі вигідний усім його учасникам.
09:52
МЗС України відреагувало на ескалацію між Вірменією та Азербайджаном.
27 вересня, 15:20
Даний законопроєкт у Раді підтримав 271 народний обранець.
17 вересня, 14:35
Доброволець Олександр Корнійко на псевдо "Чорний" віддав своє життя за Україну у лютому 2017 року під час обстрілу селища Зайцеве.
14 вересня, 10:47
Екстраполюємо американського генерала-пацифіста на сучасні українські терени.
13 вересня, 18:35