На Донбасі українські військові підірвалися на міні

ВІЙНА
19.06.2020, 14:24
На Донбасі українські військові підірвалися на міні
Фото: naberejna.com.ua

В результаті вибуху поранено двох осіб.

У зоні проведення операції Об'єднаних сил (ООС) на Донбасі українські військові підірвалися на міні. В результаті інциденту поранено двох осіб.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу ООС у себе на сторінці у Фейсбук.

«Військові підірвалися на міні під час інженерної розвідки поблизу населеного пункту Новотошківське», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що військовим оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу. Стан їх здоров'я задовільний. Обставини події з'ясовуються.

Нагадаємо, як повідомляли ЗМІ, минулого тижня під Авдіївкою Донецької області підірвався військовий автомобіль «Спартан», в результаті чого було поранено 10 бійців.

Читайте також:
Історія
Коли воля сильніша за смерть: історія Роя Бенавідеса.
30 травня, 20:37
Війна
В армії рф з’явилися випадки канібалізму.
26 квітня, 16:38
Війна
Завантаження нафтових танкерів відновилося лише з одного причалу.
10 квітня, 19:03
Війна
Не лише геополітика: як релігійні пророцтва впливають на війну.
07 квітня, 19:23
Політика
Звертаючись до десятків тисяч паломників, що зібралися на площі Святого Петра, він закликав «тих, хто розв’язує війни», обрати мир.
05 квітня, 17:01
Опінії
Війни починаються за мотивованими сценаріями, у запланований час і за наявності ресурсів, а закінчуватися можуть невідомо коли і як завгодно
30 березня, 18:18