На Харківщині виявили склад із російською друкованою пропагандою

КРИМІНАЛ
29.10.2022, 20:23
На Харківщині виявили склад із російською друкованою пропагандою

У звільнених від присутності окупаційно-терористичного контингенту РФ населених пунктах Слобожанщини тривають масштабні слідчі дії.

Пре це свідчать фотодокази із села Глушківка Куп'янського району, оприлюднені пресслужбою Офісу генерального прокурора України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що у місцевому ліцеї правоохоронці виявили російські підручники, накази, датовані періодом окупації, а у кабінеті директора – російський триколор, якому місце у смітнику.

«Псевдоосвітні плакати, на яких український Кобзар серед діячів РФ – прокурори Куп'янської окружної прокуратури Харківської області спільно зі слідчими поліції вилучили чергові сліди російської освіти на деокупованій Харківщині. Це і не тільки докази того, як окупанти намагалися впровадити російську освіту на Харківщині. Також знайдено низку агітаційних плакатів із зображенням письменників РФ різних часів. Фактично, пропаганда країни-агресора серед російських діячів "приписала" собі й українського поета Тараса Шевченка», – відзвітували в Офісі генпрокурора.

Крім того, у відомстві додають, що агресори, зокрема представники путінської партії "Єдина Росія" намагалися запровадити власні химерні стандарти освіти на тимчасово окупованій ними Харківщині, але їх звідти вибили наші захисники.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Служба безпеки України затримала депутата від "Слуги народу", який забезпечував окупантів продовольством.

На Харківщині виявили склад із російською друкованою пропагандою_1
Читайте також:
Війна
Не одному Маріуполі окупанти підготували долю знелюдненого міста. У фокусі Кремля — курортні міста всього Півдня України.
16 квітня, 06:00
Світ
Терористи із лав ЦАХАЛ виконують злочинні накази свого командування. Етнічна зачистка густонаселеної смуги Ґази має бути засуджена світом.
04 квітня, 12:35
Війна
Серед підписантів — європейські країни, а також США, Велика Британія, Австралія та Японія.
03 квітня, 10:57
Війна
Вона закликала вбивати українських дітей
01 квітня, 15:06
Війна
Вони сприяли депортації до московії 15 українських дітей
30 березня, 08:44
Кримінал
На другий рік окупації ворог розпочав масове привласнення чужого майна у курортних містечках українського Приазов'я. Наслідує більшовиків.
24 березня, 19:02