На хворого Путіна чекає операція

СВІТ
06 січня, 10:12
На хворого Путіна чекає операція
Фото: ТСН

Кремлівські лікарі планують провести чергове хірургічне втручання з метою поліпшити життєдіяльність очільника РФ.

Найближчими днями у Владіміра Путіна відбудеться "нескладна операція", при позитивному результаті якої він знову зможе самостійно контролювати свої "природні потреби".

Адже майже річне перебування у закритому просторі в бункері через коронавірусну пандемію негативно вплинуло на здоров'я керманича країни-агресора.

Про це свідчать останні заяви Путіна під час щорічної великої пресконференції, коли вкотре замість прилюдної відмови від намірів упокорити сусідів прозвучали погрози у бік України та Заходу.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", ФСБ обклало очільника Кремля з усіх боків, аби завадити здійснити намічений транзит влади у РФ.

Читайте також:
Російські народні обранці надають перевагу морським узбережжям Іспанії, Франції та Латвії, щоби тримати там дорогу нерухомість.
17 квітня, 15:45
Або про звірку інсургентної потуги у братів-слов'ян...
16 березня, 09:48
Політологічний етюд.
29 січня, 08:51
Універсальною ідеєю, якою Кремль прокладає собі шлях до реалізації своїх стратегій на Заході, є так звана "корупційна гідра".
27.11.2020, 08:51
Міністерство внутрішніх справ РФ планує впровадити державну систему штучного інтелекту для виявлення злочинців.
16.11.2020, 11:54
Теперішній очільник Кремля, котрий здійснює агресію щодо кількох країн світу, воліє здобути безсмертя будь-якими шляхами.
13.07.2020, 10:45