На Курахівському напрямку назріває катастрофа, - DeepState

ВІЙНА
11.11.2024, 16:36
На Курахівському напрямку назріває катастрофа, - DeepState

Окупанти намагаються оточити місто з флангів, проводячи атаки з півночі, півдня та сходу, і перерізати ключові шляхи постачання.

Там підтверджують, що російські сили намагаються оточити місто з флангів, проводячи атаки з півночі, півдня та сходу, і перерізати ключові шляхи постачання. Поступово вони просуваються вперед.

Про це повідомляє DeepState.

З півночі вони вже увійшли в Сунцівку, але ще не закріпилися (українські військові стверджують протилежне - Ред.), паралельно ведуть атаки на Берестки та Старі Терни. З півдня до шосе їм залишається близько 10 км, а оборонні укріплення ЗСУ там знаходяться в незадовільному стані. Зі сходу вони заходять на околиці Курахового, намагаючись закріпитися і накопичити сили.

Найбільш небезпечним ділянкою в найближчій перспективі може стати «кишеня» в районі населених пунктів Антонівка, Катеринівка і Єлизаветівка.

«Слід ще раз нагадати, що «брехня може нас усіх погубити», але навіть при залученні додаткових ресурсів у район Курахового виникають сумніви в адекватності розгортання. При таких діях втрата контролю над Кураховим стає питанням часу. А якщо не вирішити проблему з флангами, то незабаром це може перерости в чергову катастрофу», - підсумовують аналітики DeepState.

На Курахівському напрямку назріває катастрофа, - DeepState_1

Читайте також:
Війна
Бої тривають у кількох напрямках.
11 вересня, 18:23
Війна
Станом на п’ятницю, 29 серпня, російська окупаційна армія просунулася поблизу трьох населених пунктів на території Донецької області.
29 серпня, 14:56
Війна
Росіяни просуваються дедалі швидше, зменшуючи втрати.
21 серпня, 14:02
Війна
російський диктатор володимир путін хоче, щоб президент США Дональд Трамп забезпечив йому те, чого не може домогтися його армія.
19 серпня, 21:41
Війна
За даними Пентагону, українські війська в Покровську можуть опинитися під загрозою оточення.
13 серпня, 16:15
Війна
Історія повторюється: 2018–2022 і знову 2024. Україна ризикує знову втрачати сотні кілометрів на добу, як у 2022-му.
12 серпня, 10:05