На лівобережній Херсонщині у росіян 3 лінії оборони

ВІЙНА
06.11.2022, 07:00
На лівобережній Херсонщині у росіян 3 лінії оборони
Фото: Twitter

Командування російського окупаційно-терористичного контингенту взялося за розбудову ешелонованого плацдарму у таврійських степах.

Про це свідчать супутникові знімки, оприлюднені у Twitter незалежним швейцарським OSINT-аналітиком Бенжаміном Піттé, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, московити без паніки намагаються закріпитися на займаних ними низинних рубежах лівобережної частини Херсонської області.

На сьогодні уздовж лінії Гола Пристань – Олешки – Нова Каховка окупанти спромоглися спорудити довгі шанці з протитанковими пастками та мінними полями у три ряди.

Також у визначених Генеральним штабом РФ місцях (впритул до населених пунктів, звісно ж, – прим. ред.) московити планомірно встановлюють артилерійські батареї та дивізіони ракетних систем залпового вогню.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що на підступах до української столиці триває нарощення рубежів і підготовка до відсічі у разі повторного вторгнення окупантів із Півночі.

На лівобережній Херсонщині у росіян 3 лінії оборони_1
На лівобережній Херсонщині у росіян 3 лінії оборони_3
На лівобережній Херсонщині у росіян 3 лінії оборони_5
Читайте також:
Історія
Під час масштабного будівництва нового автошляху між містами Плоєшті та Бузеу неподалік Бухаресту робітники виявили середньовічне поховання.
28 січня, 16:48
Війна
Східний фронт у вогні, бо українські захисники нещадно випалюють у степах Донецької області російську нечисть, яка ніяк не вгамується.
28 січня, 07:48
Війна
Захисники України цілодобово продовжують виконувати поставлені командуванням завдання з відсічі російської масштабної збройної агресії.
25 січня, 19:12
Війна
Коли "говорить" ствольна і гусенична артилерія українських захисників, то зазвичай підступний ворог замовкає, причому – завжди.
23 січня, 18:27
Життя
Російська воєнно-терористична присутність на Півдні України спричинила природне лихо, вирішувати яке будемо десятиліттями після перемоги.
21 січня, 15:30
Війна
Українські захисники щодня вартують небо над Батьківщиною, адже загроза повітряних нападів зі сторони Росії не зникне до нашої перемоги.
17 січня, 21:55