Мобілізовані росіяни зникають безвісти під Сватовим

ВІЙНА
04.11.2022, 09:12
Мобілізовані росіяни зникають безвісти під Сватовим
Фото: YouTube

Спершу одиниці та десятки, тепер уже сотні, а невдовзі – тисячі щойно мобілізованих чоловіків РФ назавжди зникнуть в українському чорноземі.

Прямо зараз родичі "гарматного м'яса" з лав 55 гірської мотострілецької бригади окупаційно-терористичного контингенту московії б'ють на сполох через відсутність зв'язку впродовж двох тижнів.

Такі відомості у прямому етері незалежного телеканалу "Дождь" озвучила дружина одного з мобілізованих солдатів Майа Шелубцова, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, командування названого підрозділу збройних сил РФ залишило рядовий особовий склад на полі бою, не залишивши засоби зв'язку, продовольство, воду та паливо, тобто окупантів кинули напризволяще.

У зв'язку з цим матері та дружини обдурених кремлівською пропагандою російських солдатів масово звертаються до військкоматів, де отримують навішені для себе звістку: «Ваш син/чоловік зник безвісти у лісі під Сватовим».

Міністерство нападу, агресії та геноциду оборони РФ фактично показово викреслює своїх же щойно мобілізованих громадян, які перебувають на фронті у поганих умовах і без належної підготовки, а також не можуть повернутися додому через наявність кадировських загородзагонів.

Цілком імовірно, що незабаром бойовики 55 гірської мотострілецької бригади ЗС РФ дадуть про себе знати: їхні обгорілі трупи знайдуть українські захисники під час деокупації Сватова або росіяни піднімуть лапки та покірно підуть у полон.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що лицарі 40 Окремої артилерійської бригади імені Великого князя Вітовта відрядили на концерт Іосіфа Кобзона запакованих у броні росіян.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Паталогоанатом Буданов, який проводив паталогоанатомічний посмертний розтин Навального, підтвердив версію московитів.
25 лютого, 18:11
Політика
Цей гіпопотам із зоопарку Сан-Антоніо, штат Техас, уже має досвід у політичних перегонах.
23 лютого, 11:17
Кримінал
Поки низка міст у Надволжі, Уралі та Сибіру замерзає, кремлівські карателі бавляться у шапіто. Увагу населення відвертають видовищами.
14 січня, 10:26
Політика
Беззуба американська дипломатія під проводом ліволібералів і сіоністів не має майбутнього. Не дивно, що Вашинґтон ізолюється від світу.
01 січня, 21:39
Світ
Дрібне острівне королівство Перської затоки виступило проти спільних заходів із дипломатами з ЄС і США. Причина: вбивства палестинців.
01.12.2023, 19:06
Політика
Ручні путінські депутати Державної Думи РФ хочуть перейменувати Фінську затоку. Нову назву наразі обговорюють у профільних комітетах.
30.11.2023, 12:45