Мобілізовані росіяни зникають безвісти під Сватовим

ВІЙНА
04.11.2022, 09:12
Мобілізовані росіяни зникають безвісти під Сватовим
Фото: YouTube

Спершу одиниці та десятки, тепер уже сотні, а невдовзі – тисячі щойно мобілізованих чоловіків РФ назавжди зникнуть в українському чорноземі.

Прямо зараз родичі "гарматного м'яса" з лав 55 гірської мотострілецької бригади окупаційно-терористичного контингенту московії б'ють на сполох через відсутність зв'язку впродовж двох тижнів.

Такі відомості у прямому етері незалежного телеканалу "Дождь" озвучила дружина одного з мобілізованих солдатів Майа Шелубцова, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, командування названого підрозділу збройних сил РФ залишило рядовий особовий склад на полі бою, не залишивши засоби зв'язку, продовольство, воду та паливо, тобто окупантів кинули напризволяще.

У зв'язку з цим матері та дружини обдурених кремлівською пропагандою російських солдатів масово звертаються до військкоматів, де отримують навішені для себе звістку: «Ваш син/чоловік зник безвісти у лісі під Сватовим».

Міністерство нападу, агресії та геноциду оборони РФ фактично показово викреслює своїх же щойно мобілізованих громадян, які перебувають на фронті у поганих умовах і без належної підготовки, а також не можуть повернутися додому через наявність кадировських загородзагонів.

Цілком імовірно, що незабаром бойовики 55 гірської мотострілецької бригади ЗС РФ дадуть про себе знати: їхні обгорілі трупи знайдуть українські захисники під час деокупації Сватова або росіяни піднімуть лапки та покірно підуть у полон.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що лицарі 40 Окремої артилерійської бригади імені Великого князя Вітовта відрядили на концерт Іосіфа Кобзона запакованих у броні росіян.

Читайте також:
Світ
"Яндекс" блокував видачу зображень путіна на запити "бункерний дід", "головний злодій" та "плішивий"...
09:44
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47
Кримінал
Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".
26 січня, 16:12
Політика
Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.
12 січня, 20:55
Війна
Загартовані у боях з російськими загарбниками військовослужбовці Сил оборони України настільки грізні, що одним своїм видом лякають сусідів.
05 січня, 21:24
Світ
Волонтерський рух у РФ – явище нове і доволі сумнівне, бо здебільшого є пропагандистським, націленим виключно на внутрішнього споживача.
24.12.2022, 18:01