На Луганщині люди вимагають відсторонити рейдерів від управління кінною галуззю України

24.07.2020, 13:50
На Луганщині люди вимагають відсторонити рейдерів від управління кінною галуззю України
Фото: Telegram

Працівники 4-х кінних заводів перекрили трасу Біловодськ-Старобільск, вимагаючи відставки новопризначеного керівника ДП "Конярство України".

Євгена Веретюка звинувачують у тому, що він, посівши державну посаду, безпідставно розпорядися відправити на бійню 400 коней.

Відповідний відеоролик із місця події вранці 24 липня оприлюднили у соціальній мережі Telegram.

Цікаво, що до призначення Євгена Веретюка керівником ДП "Конярство України" доклався головний конюх Віктора Януковича — Костянтин Згара, відомий рейдерськими захопленнями.

За словами протестувальників, останній прагне знову керувати всією кінною галуззю України, маючи від неї певні дивіденди.

А тому, за погодженням з Офісом Президента, всюди розставляє своїх людей

Станом на тепер працівники кінних заводів спільно з зоозахисниками надіслали відкритого листа на ім’я Володимира Зеленського з вимогою не допустити забій 400 коней і відсторонити від керівництва ДП "Конярство України" людину з сумнівною репутацією.

На Луганщині люди вимагають відсторонити рейдерів від управління кінною галуззю України_1
Читайте також:
Олександр Марюхніч перебуває зараз в реанімації, у нього через побиття відмовили нирки.
20 січня, 19:06
Стихійні протести громадян змусили уряд звернути увагу на грабіжницькі тарифи у сфері житлово-комунального господарства.
18 січня, 10:03
Далекі від подій у Вашингтоні різні "експерти" побачили "руку Кремля", котра "намагається знищити" прогнилу американську демократію.
08 січня, 10:52
Республіканська партія, зрадивши своїх виборців, на довго втратила авторитет серед американців, а відтак і позиції у владі.
07 січня, 13:52
Не зрозуміло лише чому протест відбувається ввечері, коли ані Зеленського, ані його клерків на робочому місці давно не  має.
21.12.2020, 19:07