На оцифрування земельного фонду України немає коштів, – Держгеокадастр

ЕКОНОМІКА
09 лютого, 07:48
На оцифрування земельного фонду України немає коштів, – Держгеокадастр
Фото: Agravery

У державному бюджеті відсутні видатки на переведення матеріалів фонду землеустрою й оцінки земель архівів в електронну форму.

Таку інформацію повідомили Міністерстві аграрної політики та продовольства із посиланням на звіти Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

За оцінкою чиновників, на проведення оцифровування вказаної документації необхідно виділити щонайменше 200 мільйонів 500 тисяч гривень.

Відтак не зрозуміло, як органи Держгеокадастру та державні реєстратори на тлі високого попиту на землю планують оперативно використовувати потрібні їм відомості ліквідованих районних управлінь.

Натомість, як стверджують у Мін АПК, органи місцевого самоврядування та керівництво об'єднаних територіальних громад просять лишити наявні архіви у розпорядженні чинних районів.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що за 7 місяців від старту продажу сільськогосподарських земель було продано на понад 3,6 мільярда гривень.

Читайте також:
Політика
Жителі тимчасово загарбаних районів Півдня та Сходу України не зможуть користуватися вітчизняним зв'язком до вигнання російських агресорів.
вчора, 08:54
Політика
Чиновники державного залізничного монополіста обдаровані своєрідним гумором, який нагадує відверте блюзнірство.
22 лютого, 14:00
Економіка
Однак отримати гроші можна буде не раніше літа 2022 року у зв'язку з неврегульованим на сьогодні бюрократичним механізмом.
29 січня, 08:09
Економіка
236 чиновників заступили на державну службу у новостворене Бюро економічної безпеки у грудні минулого 2021 року.
12 січня, 11:52
Політика
Член наглядової ради державного залізничного монополіста Сергій Лещенко приховує від громадян елітну квартиру у США.
27.12.2021, 11:23
Політика
У центральному апараті Державної податкової служби тривають кадрові ротації – на посади призначають відверто сумнівних осіб.
20.12.2021, 14:34