На оцифрування земельного фонду України немає коштів, – Держгеокадастр

ЕКОНОМІКА
09.02.2022, 07:48
На оцифрування земельного фонду України немає коштів, – Держгеокадастр
Фото: Agravery

У державному бюджеті відсутні видатки на переведення матеріалів фонду землеустрою й оцінки земель архівів в електронну форму.

Таку інформацію повідомили Міністерстві аграрної політики та продовольства із посиланням на звіти Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

За оцінкою чиновників, на проведення оцифровування вказаної документації необхідно виділити щонайменше 200 мільйонів 500 тисяч гривень.

Відтак не зрозуміло, як органи Держгеокадастру та державні реєстратори на тлі високого попиту на землю планують оперативно використовувати потрібні їм відомості ліквідованих районних управлінь.

Натомість, як стверджують у Мін АПК, органи місцевого самоврядування та керівництво об'єднаних територіальних громад просять лишити наявні архіви у розпорядженні чинних районів.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що за 7 місяців від старту продажу сільськогосподарських земель було продано на понад 3,6 мільярда гривень.

Читайте також:
Політика
Вітчизняні журналісти щоденно ризикують своїм життя і здоров'ям, аби донести правду про звірства і воєнні злочини Росії.
03 травня, 20:32
Політика
Держкомпанії приховують заробітки топменеджерів, бо це… «негативно вплине на діяльність»
08 квітня, 10:09
Полтава
Відповідальні за підтримання у належному стані та розвиток благоустрою нашої громади чиновники хизуються прогулянками у дорогезному вбранні.
29 березня, 16:53
Полтава
Мікроавтобус мають поставити підприємству у квітні
29 березня, 13:35
Політика
Колаборанти з Полтавської міської і з Полтавської обласної ради виявилися найбільш закритими.
27 березня, 11:45
Політика
Не встиг син дисидентів, учасник бойових дій і свідомий патріот Оксен Лісовий стати урядовцем, як одразу проти нього зчинився скандал.
23 березня, 18:17