На Одещині криміналітет перевіряють на причетність до співпраці з агресором на детекторі брехні

ВІЙНА
05.04.2022, 11:55
На Одещині криміналітет перевіряють на причетність до співпраці з агресором на детекторі брехні

А хто перевірить правоохоронців на причетність до співпраці з агресором ?

Працівники Департаменту стратегічних розслідувань НПУ спільно з теруправлінням в Одеській області Нацполіції здійснюють профілактичні відпрацювання представників місцевого злочинного світу на їх причетність до співпраці з країною-агресором.

Про це повідомляється на офіційній сторінці ДСР у соцмережі Facebook.

З тексту повідомлення випливає, що до оперативників надходила інформація щодо можливої співпраці окремих представників одеського криміналітету з російськими загарбниками та диверсійно-розвідувальними групами окупантів. Мовляв, окремі достойники нібито пообіцяли ворожим спецслужбам сприяти дестабілізації ситуації в регіоні, а відтак - створити умови для його захоплення.

З урахуванням цього, поліцейські здійснили відпрацювання певного кола осіб, які мали чи мають зв’язки з кримінальним світом. Під час відповідних "шмонів" у окремих з достойників було вилучено зброю, набої, гранати та ножі, за фактом чого наразі буде вирішуватися питання про повідомлення підозр.

Крім того, задля перевірки щирості отриманих висловлювань "представників злочинного світу" відносно їх категоричної відмови до співпраці з агресором, було запроваджено опитування за допомогою поліграфу.

"Усі дослідження проведені за згодою, без будь-якого примусу чи спротиву. Результати показали, що інформація про їх можливу співпрацю з ворогом - це фейк", - зазначили в ДСР Нацполіції.


У нас виникає питання: а хтось перевіряв представників національної поліції Одещини, Херсонщини, Сумщини, Луганщини на причетність до співпраці з окупантами ? Як так сталося, що цілі міста виявилися беззахисними перед окупантами ?

Як так сталося, що на підконтрольній Україні частині Луганської області окупанти викрали 146 службових автомобілів Національної поліції ?

Сьогодні стало відомо, що керівник однієї з окружних прокуратур Миколаївщини виконував злочинні завдання окупантів.

Прихильник «русского мира» систематично «зливав» ворогу відомості щодо кількості та місць утримання військовополонених збройних сил рф, результатів обстрілів Миколаївщини. Також він ділився даними про загиблих військовослужбовців і цивільних та іншою інформацією, яка цікавила окупантів.

В обмін на це він сподівався продовжити працювати в органах прокуратури у разі захоплення окупантами регіону.

От тепер ми бачимо, де окопалися колаборанти, готові здавати Україну окупантам. І саме вони, в першу чергу, мають проходити перевірки на поліграфі !

Пройти перевірку на поліграфі має начальник ГУНП в Сумській області, який накивав п'ятами, дізнавшись про появу в області окупаційних військ.

Перевірку на поліграфі мають пройти керівник ГУНП в Полтавській області та керівник УСБУ в Полтавській області, які продовжують грабувати під час війни та намагаються залякати "Останній Бастіон".

Якщо їх усіх перевірити на поліграфі, то результати будуть набагато гіршими ніж у "представників злочинного світу".

Читайте також:
Політика
Вигівський вирішив закупити додаткові автозаки.
25 вересня, 08:19
Кримінал
Підозрювані провели незаконний обшук за місцем проживання місцевого жителя, незаконно його затримали та погрожували розправою
16 вересня, 06:54
Кримінал
Спочатку силою витягли з машини, а потім оголосили підозру.
12 вересня, 13:06
Опінії
Будемо далі плескати в долоні в кожному випадку смерті чергової людини, чий автомобіль кращий за жигулі ?
01 вересня, 08:24
Кримінал
Суд відправив під домашній арешт патрульного, який вбив чоловіка в Дніпрі
01 вересня, 06:20
Кримінал
Втративши юридичні можливості доїти бізнес, СБУ намагається «вернутись в гру» за допомогою поліції. Як це виглядає – на прикладі «Київгуми».
30 серпня, 16:48