Окупанти викрали майже 150 поліцейських автомобілів

Виміри
03 квітня, 19:40

Поліція не здатна в умовах воєнного стану захистити власне, придбане за кошти платників податків, майно ?

На підконтрольній Україні частині Луганської області окупанти  викрали 146 службових автомобілів. Вони проникли на територію підрозділів ГУНП та, погрожуючи застосуванням зброї, вивезли автомобілі.

Як стверджують у пресслужбі Луганської обласної прокуратури, вартість одного транспортного засобу перевищує півмільйона гривень. За фактом цієї події порушено три кримінальні провадження (ч. 3 ст. 289 Кримінального Кодексу України). Крім того, представниками так званої «ЛНР» було викрадено два автомобілі з Марковського та Міловського відділів Старобільської окружної прокуратури Луганської області. За цим інцидентом також розпочало досудове розслідування.


Як це? Можливо поліція пояснить, внаслідок чиєї злочинної бездіяльності, або ретельно спланованої диверсії, вони здали окупантам обладнані авто.

Поліція не здатна в умовах воєнного стану захистити власне, придбане за кошти платників податків, майно, не кажучи уже про життя громадян. Оберігати яке є прямим обов'язком поліцейських.

Поверніть краще вкрадене, та припиніть на Полтавщині під час війни "кошмарити" пилорами, вимагаючи данину.

Не кажучи уже про спроби, вчергове, змусити замовчати Останній Бастіон.

І, до речі, як там Олег Татаров? З усіх відділків НП будете тікати, як миші, чи тільки з окремо визначених ним?

Незабаром оприлюднимо для "патріота" з Банкової відео, де "доблесні герої" Сумського ГУ НП тікають на Лексусах, збиваючи ноги.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Опінії
Шлях України до гідності та свободи, до яких ми зробили багато важливих кроків, буде довгим, і цей шлях далеко не закінчений.
25 листопада, 16:19
Опінії
Щоб у вас не було зайвих сумнівів щодо того, що перед 24 лютого Україну свідомо й безвідмовно здавали ворогу.
18 листопада, 14:45
Опінії
Митрополит Онуфрій і його довірена особа лаврський настоятель Павло мусять уже давно покаятися і постати перед судом за зраду.
14 листопада, 19:12