На одній з річок Полтавщини запроваджують заборону на перебування людей

ПОЛТАВА
28 лютого, 14:56
На одній з річок Полтавщини запроваджують заборону на перебування людей

Причина: (нібито) протидія випадків навмисних підпалів сухої рослинності та лісів. Йдеться про екосистеми у межах Оболонської громади.

Відповідне попередження оголосила пресслужба Кременчуцького районного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Зазначається, що громадянам заборонено перебувати на узбережжі річки Сула у Полтавській області.

У ДСНС уточнюють, що запроваджені обмеження здебільшого стосуються тих, хто займається рибальством і мисливством. Під дію вказаної заборони потрапляють терен наступних сіл: Дем'янівка, Погребняки, Горошине, Матвіївка та Худоліївка.

Водночас для того, щоби законно перебувати на березі Сули цій від 1 березня необхідно буде отримувати перепустки у районному ТЦК та СП, яке не має жодного стосунку до охорони природи. Фактично, в окремо взятій (Оболонській — прим. ред.) громаді Полтавщини встановлено «норми» російського концтабору.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що безвідповідальні громадяни безжально знищують екосистему України. Як говорить народна мудрість, біда завжди не ходить одна, – і це відповідає пекучій від руйнівного вогню дійсності.

Горить суха трава неподалік берегу Сули (лютий 2024 року)
Горить суха трава неподалік берегу Сули (лютий 2024 року)
Читайте також:
Полтава
Поліція спільно з природоохоронцями вилучила півтора кілометра браконьєрських сіток у Кременчуцькому районі. Злодіїв не вдалося затримати.
19 квітня, 08:29
Кримінал
Акваторію Кременчуцького водосховища очищено від заборонених знарядь лову. Їх виявлено у межах сіл Пронозівка і Кагамлик Градизької громади.
25 березня, 06:09
Полтава
Розпочався сезонний розлив найбільшої водної артерії України. Ситуація контрольована, але із міркувань безпеки заборонена навігація.
06 березня, 12:36
Життя
Стрімкий гірський потічок між хребтами Кордильєра Оксиденталь і Кордильєра Сентраль вперше на законодавчому рівні прирівняли до людини.
18.07.2023, 20:28
Полтава
Головна водойма Пирятина опинилась у жахливому стані й потребує негайного людського втручання.
17.07.2020, 09:52
Полтава
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09.07.2020, 11:48