На Пирятинщині побудують «Інвестиційний парк» «Агромісто»

ПОЛТАВА
13.11.2014, 13:54
На Пирятинщині побудують «Інвестиційний парк» «Агромісто»

У понеділок, 10 листопада, за ініціативою ГО „Українсько-польський економічний альянс“ м. Донецьк відбулось підписання Меморандуму про співпрацю щодо упровадження програми „Агромісто“ та залучення інвесторів для створення „Інвестиційного парку „Агромісто“ на землях однієї з сільських рад Пирятинського району.

Повідомили на сайті Пирятинської районної ради.

Проект містить декілька напрямів, зокрема: розвиток ягідництва та фруктівництва, будівництво складів для збереження врожаю, закупівля обладнання для заморожування та перероблення фруктів та овочів.

Паралельно будуть реалізовуватися програми з навчання майбутніх працівників і спеціалістів підприємства, перепідготовки місцевих фермерів.

На даний час здійснюється аналіз можливих земельних ділянок під реалізацію зазначеного проекту. Президент ГО „Українсько-польський економічний альянс“ Володимир Лук’яненко висловив сподівання, що польський досвід буде дуже корисним для розвитку непріоритетних для Пирятинщини галузей сільського господарства.

У свою чергу голова райдержадміністрації Олег Куча запевнив гостей району, що буде всіляко сприяти усуненню бюрократичних процедур під час започаткування та реалізації проекту.

Читайте також:
Чергову несанкціоновану врізку було виявлено у Машівському районі.
вчора, 13:00
4 тролейбуси з автономним ходом, виготовлені на мінському підприємстві "Белкоммунмаш", наступного тижня приїдуть у Кременчук.
вчора, 10:08
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
18 вересня, 09:41
Ні? - Тоді Зе-команда з цим допоможе
17 вересня, 11:50
На території Пирятинської громади почали споруджувати майданчик для скейтбордингу.
17 вересня, 09:13
29 років в Україні депутати займаються дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів.
16 вересня, 19:35