На Полтавщині горів храм УГКЦ

ПОЛТАВА
14 січня, 19:57
На Полтавщині горів храм УГКЦ

Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.

Інформацію про подію надали у пресслужбі полтавського обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій. На щастя, ніхто з людей не постраждав, оскільки зайнялася зачинена культова споруда у темну пору доби.

Як вдалося з'ясувати, вогонь охопив внутрішнє приміщення храму Пресвятої Трійці Української греко-католицької церкви. Пожежа знищила перекриття, облицювання стін та стелі, кондиціонери, меблі, іконостас та релігійну літературу, яка зберігалася всередині.

На щастя для вірян, співробітникам ДСНС Полтавщини вдалося врятувати саму споруду. Проте тепер, очевидно, їм самотужки доведеться ліквідувати наслідки займання задля відновлення ошатного вигляду інтер'єру для відправи богослужінь.

Окремо медіаагенція Останній Бастіон нагадує читачам, як після найбільшої за минулі 4 роки пожежі у Полтаві «зелені ямщики» взялися за будинок Дворянського зібрання. Вони щосили замазуючи архітектурну пам'ятку XIX століття під час морозів чимось, схожим на штукатурку.

На Полтавщині горів храм УГКЦ_1
Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21