На Полтавщині молокозавод забруднює довкілля

ПОЛТАВА
18 серпня, 13:42
На Полтавщині молокозавод забруднює довкілля

Товариство з обмеженою відповідальністю "Оржицький молокозавод" не дотримується вимог чинного природоохоронного законодавства.

Висновки нещодавно проведеної планової експертизи оприлюднила пресслужба на сайті Державної еколоґічної інспекції України, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Під час обстеження прилеглої до вказаного приватного підприємства території виявлено, що споруди біолоґічного очищення зачинені та тривалий час не працюють; жодні ремонтні роботи не проводяться.

«Встановлено, що ТОВ "Оржицький молокозавод" здійснює скид неочищених зворотних вод. Це свідчить про недотримання ТОВ "Оржицький молокозавод" умов дозволу на спеціальне водокористування і висновку державної еколоґічної експертизи. Під час перевірки інспекцією двічі було здійснено відбір проб зворотних вод, що скидаються у болотисту заплаву річки Оржиця. За результатами проведених вимірювань показників складу і властивостей проб вод виявлено, що ТОВ "Оржицький молокозавод" допускаються значні перевищення нормативів, встановлених дозволом на спеціальне водокористування. Матеріали перевірки ТОВ "Оржицький молокозавод" для прийняття рішення у порядку частини 1 статті 214 Кримінально-процесуального кодексу України передано до Прокуратури Полтавської області», — зазначили у пресслужбі Держекоінспекції.

Крім того, інспектори провели відповідні розрахунки, встановивши, що державі завдано збитків на загальну суму майже 42 мільйони гривень, які виробник молочних продуктів до тепер не сплатив.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на території Кременчуцької громади невеличку річку перетворили на помийну яму.

На фото – скид зворотних вод ТОВ
На фото – скид зворотних вод ТОВ "Оржицький молокозавод" у 2019 році
Читайте також:
У селі Маячка Полтавського району завдяки активній позиції громадян постане нова зелена зона для відпочинку.
вчора, 08:52
Загальний обсяг рукотворної маси (всього, що випродукувала людина) цьогоріч вперше перевищив наявну масу живої природи.
25 жовтня, 13:22
Комунальне підприємство "Житомирводоканал" має сплатити багатомільйонний штраф за завдану шкоду річці Тетерів та її притокам.
22 жовтня, 07:28
Згідно з дослідженням, кількість вуглецевих викидів різко відновлюється і зростає.
14 жовтня, 17:12
Учні Шишацької спеціалізованої школи імені В.І. Вернадського долучилися до екоакції з відтворення лісів на Полтавщині.
11 жовтня, 08:12
Україна входить до переліку держав світу, в яких виснаження такого надважливого природного ресурсу як пісок матиме катастрофічні наслідки.
10 вересня, 10:36