У Кременчуці річку перетворили на помийну яму

ПОЛТАВА
10 серпня, 11:03
У Кременчуці річку перетворили на помийну яму
Фото: Facebook

Мікрорайон Реївка у західній частині міста Кременчук потерпає від стихійного звалища, але найбільшої шкоди завдано місцевій річці.

Відповідні світлини еколоґічного лиха в одній зі спільнот у Facebook виклали самі жителі, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що ще рік тому водойма була майже чистою, прозорою, лише деінде на її берегах природоохоронці знаходили сміття; зараз ситуація значно погіршилася.

«Річка-болотце ще у травні-червні дзюрчала, освіжала довколишню територію. Проте через жахливу спеку вона висохла. Справа ця виглядає так, що її все ж можна виправити до осені. Але наші люди не схильні до природоохоронних дій, кидають сміття де попало. З таким підходом ані вода, ані землі не зможуть самоочиститися відразу», – коментує еколоґічне лихо місцева жителька Вікторія Бєсова.

Жінка переконана, якщо ніхто не втрутиться у ситуацію, восени всі відходи з русла змиватиме вода, ще більше перетворюючи річку на смердюче болото й отруюючи довколишні землі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на території Карлівської громади місцевий спиртзавод отруює довкілля.

Читайте також:
Компанія з холдингу ДТЕК не пустила з перевіркою Державну екологічну інспекцію на місце аварії
03 грудня, 10:05
Поки всі соціальні мережі вирують ненавистю і негативом, хочеться розбавити це приємними новинами і фактами.
29 листопада, 09:53
В акваторії Дніпро-Бузького лиману на околиці Миколаєва виявили плями від соняшникової олії.
17 листопада, 08:42
Збитки, які за останні 8 років заподіяла довкіллю збройна агресія РФ на Сході України, обраховуються мільярдами гривень.
13 листопада, 11:27
Державна екологічна інспекція визнала вітчизняні вугільні ТЕЦ найбільшими забруднювачами повітря.
03 листопада, 11:24
Наразі не повідомляється, чи взяв Володимир Зеленський із собою рояль, щоби зіграти шановному товариству.
01 листопада, 10:13