На Полтавщині заборонили навігацію по Дніпру

ПОЛТАВА
06 березня, 12:36
На Полтавщині заборонили навігацію по Дніпру

Розпочався сезонний розлив найбільшої водної артерії України. Ситуація контрольована, але із міркувань безпеки заборонена навігація.

Про це повідомила пресслужба Кременчуцької районна державної (військової) адміністрації, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Станом на цю мить система «Укренерго» працює в штатному режимі, затоплень територій поки не виявлено.

Як довго діятимуть обмеження, чиновники не уточнюють. Але напередодні під час брифінгу для преси начальник Кременчуцької РДА Олег Лєднік заявив, що «човнів на Дніпрі бути не повинно, хоча порушники є. Відповідні служби на це реагують».

Він також зазначив, що Рада оборони області незабаром має ухвалити рішення про дозвіл виходу на воду спортсменів. Наразі ж заборона на навігацію по Дніпру діє, пояснив Лєднік, проте є виключення — прохід промислових суден за дозволом чиновників.

Між тим медіаагенція «Останній Бастіон» вважає за потрібне нагадати своїм читачам, як у Кременчуцькому районі укріплюють береги однойменного водосховища. У 2022-2023 роках через російське вторгнення заплановані роботи не проводилися.

Читайте також:
Полтава
Поліція спільно з природоохоронцями вилучила півтора кілометра браконьєрських сіток у Кременчуцькому районі. Злодіїв не вдалося затримати.
19 квітня, 08:29
Кримінал
Акваторію Кременчуцького водосховища очищено від заборонених знарядь лову. Їх виявлено у межах сіл Пронозівка і Кагамлик Градизької громади.
25 березня, 06:09
Полтава
Причина: (нібито) протидія випадків навмисних підпалів сухої рослинності та лісів. Йдеться про екосистеми у межах Оболонської громади.
28 лютого, 14:56
Життя
Стрімкий гірський потічок між хребтами Кордильєра Оксиденталь і Кордильєра Сентраль вперше на законодавчому рівні прирівняли до людини.
18.07.2023, 20:28
Полтава
Головна водойма Пирятина опинилась у жахливому стані й потребує негайного людського втручання.
17.07.2020, 09:52
Полтава
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09.07.2020, 11:48