У Кременчуцькому районі укріплюють береги водосховища

ПОЛТАВА
23 лютого, 07:09
У Кременчуцькому районі укріплюють береги водосховища

Торік попри повномасштабну війну на зміцнення берегової лінії у Мозоліївці витрачено 200 тисяч гривень. У 2022 році роботи не проводилися.

Днями інженери знову взялися до виконання капітального ремонту захисних масивів Кременчуцького водосховища. Відповідними кадрами поділився Градизький селищний голова Мирослав Носа, передає медіаагенція «Останній Бастіон».

Він стверджує, що напередодні особисто відвідав безпосереднє місце робіт разом із керівником офісу водних ресурсів Полтавської обласної військової адміністрації. Вирішено, що ремонт асфальтної дороги, прилеглої до водосховища, буде робити підрядник, який її й розбив.

Роботи із берегоукріплення 1,5 км у межах Мозоліївки обіцяно виконати за графіком. Згідно із відомостями на порталі ProZorro, архітектурні, інженерні та планувальні послуги за 3747 гривень надало Черкаське управління захисних масивів Дніпровських водосховищ.

«Укртрансбезпека буде здійснювати контроль за дотриманням вагового контролю — обговорили це із керівником служби. Роботи із берегоукріплення будуть іти за графіком, щоби максимально укріпити узбережжя у межах усього села», — заявив Градизький селищний голова.

Між тим медіаагенція «Останній Бастіон» вважає за потрібне нагадати своїм читачам, як знищений російськими окупантами Тростянець на Сумщині повертається до життя. Майже 2-місячне перебування окупаційно-терористичних сил РФ залишило по собі великі рани, які не скоро загояться.

У Кременчуцькому районі укріплюють береги водосховища_1
Читайте також:
Полтава
Позаторік лише завдяки героїзму згуртованої команди патріотів вдалося уникнути окупації Полтавщини. Гадяч ледь не опинився у руках ворога.
18 березня, 08:23
Війна
У прифронтових населених пунктах, які перебувають під постійними російськими обстрілами, досі залишаються тисячі цивільних громадян.
01 березня, 14:54
Полтава
Полеглі 10 років тому на столичних вулицях Інститутській та Грушевського, а також Майдані Незалежності Герої продовжують жити у пам'яті.
27 лютого, 08:23
Кримінал
Посеред Сулинського заказника у Кременчуцькому районі виявлено порушення правил природокористування. Державі завдано значних збитків.
26 лютого, 08:27
Війна
Від Куп'янська до Лимана, від Костянтинівки до Вугледара і далі на Запоріжжя вже мають муруватися друга і третя лінії оборони. Часу мало!
19 лютого, 19:20
Полтава
«Зелені» ямщики продовжують пасти задніх, поки інші міста і села області допомагають нашим захисникам. Ганьба і сором полтавській владі!
15 лютого, 19:20