На Полтавщині запроваджено півторамісячну заборону на вилов щуки

ПОЛТАВА
14 лютого, 21:47
На Полтавщині запроваджено півторамісячну заборону на вилов щуки
Фото: BazarMedia

Від завтра (15 лютого) рибалкам не дозволено виловлювати прісноводного хижака. Заборона триватиме до 31 березня включно.

Такі відомості оприлюднила пресслужба Полтавського рибоохоронного патруля. Зазначається, що заборона діятиме згідно із Правилами любительського рибальства у всіх водоймах на період нересту.

Спеціалісти наголошують, що за незаконний вилов щуки передбачається покарання та відшкодування нанесених рибному господарству збитків. Компенсація за одну рибину складає 3468 гривень згідно зі статтею 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Ця заборона встановлена із метою забезпечення охорони щуки звичайної під час її міграції та відтворення, збільшення її запасів на водоймах області. Наказом Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства на Полтавщині передбачено забезпечення посилення охорони щуки звичайної під час нересту», — повідомили у пресслужбі обласного рибоохоронного патруля.

А проте, медіаагенція «Останній Бастіон» радить згадати своїм читачам, що рибна галузь в Україні у глибокій кризі через російську повномасштабну агресію. На понад 60% скоротився вітчизняний вилов водних біоресурсів у порівнянні із 2021 роком.

Читайте також:
Полтава
Невідомі особи без дозвільної документації здійснили геодезичні й вибухові роботи у ландшафтному парку «Гадяцький». Завдано збитків державі.
18 квітня, 19:14
Життя
Родина кілегрудих птахів, які уподобали життя у холодних широтах Південної півкулі Землі, мають дивні звички. Одна із них — стрибки в океан.
18 квітня, 14:45
Полтава
Фахівці обстежили ділянку проєктування поблизу бази відпочинку «Зóрі». Об'єкт розташований в Омельницькій громаді Кременчуцького району.
16 квітня, 14:45
Життя
Йдеться про Південний океан. Саме над ним виявлено низький рівень аерозолів — зважених у повітрі твердих частинок або крапель рідини.
12 квітня, 06:03
Життя
Рожева істота, яка має рукоподібні плавці, відзняли в уламках затонулого у XIX столітті корабля. Незвична зустріч сталася поблизу Тасманії.
07 квітня, 08:48
Полтава
Нерестова заборона в області діятиме до кінця весни. Це дозволяє природоохоронцям кількісно відновлювати наявність прісних біоресурсів.
26 березня, 14:45