На Полтавщині запроваджено півторамісячну заборону на вилов щуки

ПОЛТАВА
14.02.2024, 21:47
На Полтавщині запроваджено півторамісячну заборону на вилов щуки
Фото: BazarMedia

Від завтра (15 лютого) рибалкам не дозволено виловлювати прісноводного хижака. Заборона триватиме до 31 березня включно.

Такі відомості оприлюднила пресслужба Полтавського рибоохоронного патруля. Зазначається, що заборона діятиме згідно із Правилами любительського рибальства у всіх водоймах на період нересту.

Спеціалісти наголошують, що за незаконний вилов щуки передбачається покарання та відшкодування нанесених рибному господарству збитків. Компенсація за одну рибину складає 3468 гривень згідно зі статтею 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Ця заборона встановлена із метою забезпечення охорони щуки звичайної під час її міграції та відтворення, збільшення її запасів на водоймах області. Наказом Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства на Полтавщині передбачено забезпечення посилення охорони щуки звичайної під час нересту», — повідомили у пресслужбі обласного рибоохоронного патруля.

А проте, медіаагенція «Останній Бастіон» радить згадати своїм читачам, що рибна галузь в Україні у глибокій кризі через російську повномасштабну агресію. На понад 60% скоротився вітчизняний вилов водних біоресурсів у порівнянні із 2021 роком.

Читайте також:
Полтава
Земельні ділянки із червонокнижним шафраном сітчастим виявили у Полтавському районі. Тепер їх хочуть зробити охоронною зоною.
18 червня, 20:38
Полтава
Столичні фахівці продовжують мандрувати з користю нашою областю. Днями вони натрапили на чергову місцевість з унікальною вітчизняною флорою.
16 червня, 14:58
Життя
Птахи використали оптоволокно під власні потреби.
06 червня, 15:23
Полтава
Луки біля річки Оріль на Полтавщині вкриті не лише різнотрав'ям. Днями природоохоронці виявили популяції червонокнижних квітів.
30 квітня, 06:01
Політика
Ця маленька тварина живе під землею і використовує нори та тунелі. Основною їжею кротам служать дощові черв'яки й комахи, а не рослини.
24 квітня, 07:09
Життя
Прополіс – від брунькової смоли до «антибіотика широкого спектра».
19 квітня, 10:04