На Полтавщині запроваджено півторамісячну заборону на вилов щуки

ПОЛТАВА
14 лютого, 21:47
На Полтавщині запроваджено півторамісячну заборону на вилов щуки
Фото: BazarMedia

Від завтра (15 лютого) рибалкам не дозволено виловлювати прісноводного хижака. Заборона триватиме до 31 березня включно.

Такі відомості оприлюднила пресслужба Полтавського рибоохоронного патруля. Зазначається, що заборона діятиме згідно із Правилами любительського рибальства у всіх водоймах на період нересту.

Спеціалісти наголошують, що за незаконний вилов щуки передбачається покарання та відшкодування нанесених рибному господарству збитків. Компенсація за одну рибину складає 3468 гривень згідно зі статтею 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Ця заборона встановлена із метою забезпечення охорони щуки звичайної під час її міграції та відтворення, збільшення її запасів на водоймах області. Наказом Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства на Полтавщині передбачено забезпечення посилення охорони щуки звичайної під час нересту», — повідомили у пресслужбі обласного рибоохоронного патруля.

А проте, медіаагенція «Останній Бастіон» радить згадати своїм читачам, що рибна галузь в Україні у глибокій кризі через російську повномасштабну агресію. На понад 60% скоротився вітчизняний вилов водних біоресурсів у порівнянні із 2021 роком.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43