На росії продовжують палити військкомати

ВІЙНА
18.11.2023, 17:44
На росії продовжують палити військкомати

Жінка підпалила військкомат і втекла до приїзду правоохоронців.

У Калінінградській області московії жінка намагалася підпалити військкомат.

Про це пише Telegram-канал Mash.

Інцидент трапився у місті Совєтск. На кадрах видно, як після підпалу жінка з кимось розмовляла по відеозв'язку. Винуватиця встигла втекти до приїзду правоохоронців. Нині її розшукують.

Нагадаємо, що днями у тимчасово окупованому Севастополі 62-річна місцева мешканка намагалася підпалити будівлю російського військкомату.

Читайте також:
Політика
Нафтова плівка не лише загрожує екосистемі Чорного моря, а й може паралізувати роботу елітних зон відпочинку на узбережжі.
03 травня, 12:07
Війна
У столиці рф Москві та Підмосков'ї в суботу спостерігаються масові збої в роботі домашнього інтернету.
02 травня, 18:15
Війна
Очільниця Роспотребнадзора Анна Попова заявила, що для жителів російського міста Туапсе немає загроз для здоров’я.
30 квітня, 09:56
Війна
Що відбувається у Міністерстві нападу росії?
19 квітня, 14:12
Політика
Росгвардія заблокувала в’їзд до їхнього містечка.
13 квітня, 14:37
Війна
У росії поширюється інформація про нібито скасування традиційного військового параду 9 травня через нові далекобійні ракети України.
09 квітня, 13:00