На росії розпочато підготовку до нової хвилі мобілізації

ВІЙНА
07.12.2022, 17:31
На росії розпочато підготовку до нової хвилі мобілізації

Військово-політична верхівка країни-агресорки ніяк не вгамується і не прийме нову для себе дійсність стратегічного програшу.

У зв'язку з агонією путінського режиму через постійні невдачі на фронті в Україні на московії знову готуються залучити так званий "мобілізаційний резерв".

Відповідні викривальні фотоматеріали виклали на офіційній Facebook-сторінці Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони.

Зазначається, що кремлівська пропаганда взялася поширювати "соціально-мобілізаційні" ролики для підготовки населення до можливої чергової хвилі призову.

«Сюжет відео розповідає, як заможний чоловік виїжджає з росії до Сакартвело назавжди. Коли біля його машини падає літня жінка – чоловік ніяк не реагує і спокійно сідає в машину, натомість на допомогу прибігають двоє юнаків. Слід звернути увагу, що всіх, хто виїхав, жінки в сюжеті називають "хлопчиками", а тих, хто залишився – "чоловіками".

Ці примітивні відео мають глибокий підтекст, оскільки цим текстом кремль цькує чоловіків, які відмовляються помирати за Владіміра Путіна. Також це – своєрідна підготовка до можливої нової мобілізаційної хвилі на росії. Хоч Дмітрій Пєсков вже заявив, що все це неправда, однак минулі заяви щодо часткової мобілізації також виявилися порожніми словами голосу путіна», – повідомили у ЦПД при РНБО.

Водночас слід додати, що Кремль воліє закидати багатотисячним "гарматним м'ясом" українських захисників на всій лінії фронту, а не тільки на найважчому Донецькому його відтинку.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що до кінця поточного року з білоруської території не буде здійсненого нового масштабного вторгнення, тамтешня армія деморалізована.

Читайте також:
Війна
Санкціоновані диктатором Сі Цзіньпіном кадрові зміни у Кремлі становлять загрозу. На жаль, ця загроза поширюється не тільки на Україну.
19 травня, 10:26
Політика
Протистояння між міністерством шойгу та федеральною службою патрушева-бастрикіна посилюється. У бункерного диктатора обмежений вибір.
29 квітня, 19:27
Світ
До Держдуми внесли законопроєкт про право судових приставів стріляти в росіян
26 квітня, 17:24
Війна
Окупант повернувся до рідної Бурятії з війни і побачив, що його будинок пограбували — вкрали навіть унітаз
19 квітня, 11:09
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32