На росії визнали: друга дитина — шлях до зубожіння

СВІТ
22.11.2023, 17:32
На росії визнали: друга дитина — шлях до зубожіння

За минулі 10 років демографічна криза у РФ поглибилася. Зростання кількості населення у країні-агресорці відбувається завдяки мігрантам.

Адже для абсолютної більшості росіян дитина, особливо друга і третя, є квитком в один кінець у бідність і зубожіння. Про це з трибуни Державної Думи заявив заступник голови Комітету з питань економічної політики Міхаіл Дєлягін.

Як стверджує парламентар ворожої держави, реальна проблема російської демографії полягає у злиднях і катастрофі у галузі охорони здоров'я, а також освіти. На його думку, пересічні громадяни РФ народжують дітей тільки тому, що це — «єдина доступна форма безсмертя народу».

«У чому реальна проблема нашої демографії? По-перше, абсолютна бідність росіян. Це прикро, але це правда. Понад 75% наших співвітчизників буквально виживають. Тому народити дитину — це для абсолютної більшості росіян є квитком в один кінець у бідність. Друга ж дитина — квиток в один кінець у злидні та вічне зубожіння. У нас же катастрофа у сфері охорони здоров'я.

У нас, як мені казали лікарі, 30% жінок дітородного віку з медичних причин фактично не можуть народжувати. Уявіть, до 30% росіянок безплідні! Але в умовах оптимізації охорони здоров'я, природно, це нікого особливо і не цікавить, принаймні на політичному рівні. Тобто, ми вичерпуємо свій потенціал як народ», — наголосив нардеп Дєлягін.

Також «Останній Бастіон» нагадує читачам, що росіяни встановили 100-річний «рекорд» із політичної еміграції: за кордон виїхало від 1,5 до 2,5 мільйонів громадян РФ. Кремль поспіхом латає демографічну діру узбеками, кирґизами та таджиками.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Україна — одна з небагатьох у світі, де низький показник народжуваності поєднується з колосальною міграцією населення. І втратами у війні.
29 січня, 13:28
Політика
Селекція росіян є вибухівкою сповільненої дії. Вона вже детонує, адже роками виплекана більшовиками юрба покидьків створила собі подібних.
26 січня, 21:45
Політика
У Європі зростає кількість біженців з України, найбільше переїхало до Німеччини.
11.12.2023, 17:55
Опінії
Країну покидають українці, яким не виповнилося 18 років.
26.10.2023, 19:15
Позиція
Спад народжуваності прискорює десятиліття скорочення чисельності населення та поглиблює демографічну кризу.
26.09.2023, 06:45
Політика
На Росії досі не сприймають війну проти України як війну, бо це ще "спеціальна воєнна операція", здійснювана руками поневолених народів.
19.08.2023, 18:34