На росії заявили про перехоплення бомбардувальників B-1. Пентагон відреагував

СВІТ
24 травня, 09:10
Американський бомбардувальник B-1B Lancer
Американський бомбардувальник B-1B Lancer

Два американські стратегічні бомбардувальники раніше були помічені поблизу російського повітряного простору над Балтійським морем

московія стверджує, що два американські стратегічні бомбардувальники наближалися до російського кордону над Балтійським морем, у Пентагоні відповіли, що мала місце «взаємодія» між двома його бомбардувальниками B-1 і російськими літаками.

Про це інформує CNN.

За повідомленням Національного центру управління оборони московії, два американські стратегічні (тобто здатні нести ядерну зброю) бомбардувальники раніше були помічені поблизу російського повітряного простору над Балтійським морем.

У відповідь на це в повітря було піднято винищувач Су-27. У Міноборони не уточнюють, коли саме стався цей інцидент.

«Екіпаж російського винищувача класифікував повітряні цілі як два стратегічні бомбардувальники B-1B ВПС США і зайняв встановлену зону чергування в повітрі», – повідомив центр.

«Після видалення іноземних військових літаків від державного кордону рф російський винищувач повернувся на аеродром базування», – заявили російські військові.

Як пише CNN, Пентагон підтвердив, що мала місце "взаємодія" між двома його бомбардувальниками B-1 і російськими літаками.

«Наскільки я розумію, це була безпечна і професійна взаємодія з російськими літаками. Тож немає нічого важливого, щоб повідомляти про це», – заявив прессекретар Пентагону Пет Райдер на пресбрифінгу.

Читайте також:
Війна
Літаки відправляють для посилення місій НАТО з охорони повітряного простору.
09 вересня, 09:15
Економіка
Американська національна безпека виявилася важливішою за будь-який ґешефт і торгові зв'язки із комуністичним режимом Китаю.
28 серпня, 17:53
Світ
Щорічний саміт лідерів п'ятьох найбільших країн "другого світу" відбувається у Південній Африці без присутності російського бункерного діда.
23 серпня, 20:31
Світ
Тодор Тагарев: «росія постійно провокує НАТО, зокрема розширюючи зону свого контролю»
19 серпня, 07:25
Війна
Розвідка США внесла московію до «чорного списку»
15 серпня, 11:02
Політика
Коли РФ повторюватиме на собі дезінтеграційну практику СССР, вона навіть не думатиме питати про це дозволу Заходу.
13 серпня, 18:14