На росії заявили про перехоплення бомбардувальників B-1. Пентагон відреагував

СВІТ
24.05.2023, 09:10
Американський бомбардувальник B-1B Lancer
Американський бомбардувальник B-1B Lancer

Два американські стратегічні бомбардувальники раніше були помічені поблизу російського повітряного простору над Балтійським морем

московія стверджує, що два американські стратегічні бомбардувальники наближалися до російського кордону над Балтійським морем, у Пентагоні відповіли, що мала місце «взаємодія» між двома його бомбардувальниками B-1 і російськими літаками.

Про це інформує CNN.

За повідомленням Національного центру управління оборони московії, два американські стратегічні (тобто здатні нести ядерну зброю) бомбардувальники раніше були помічені поблизу російського повітряного простору над Балтійським морем.

У відповідь на це в повітря було піднято винищувач Су-27. У Міноборони не уточнюють, коли саме стався цей інцидент.

«Екіпаж російського винищувача класифікував повітряні цілі як два стратегічні бомбардувальники B-1B ВПС США і зайняв встановлену зону чергування в повітрі», – повідомив центр.

«Після видалення іноземних військових літаків від державного кордону рф російський винищувач повернувся на аеродром базування», – заявили російські військові.

Як пише CNN, Пентагон підтвердив, що мала місце "взаємодія" між двома його бомбардувальниками B-1 і російськими літаками.

«Наскільки я розумію, це була безпечна і професійна взаємодія з російськими літаками. Тож немає нічого важливого, щоб повідомляти про це», – заявив прессекретар Пентагону Пет Райдер на пресбрифінгу.

Читайте також:
Світ
Посилення співпраці між путіним і північнокорейським лідером Кім Чен Ином може значно розширити ядерний потенціал Пхеньяна
25 травня, 12:25
Світ
Кількість вильотів літаків НАТО на перехоплення винищувачів рф зросла на 20 відсотків — Reuters
17 травня, 11:05
Політика
Захід запустив для Кремля черговий трилер. Новий строк царювання путіна буде останнім не тільки для бункерного діда, а й для РФ.
12 травня, 18:30
Світ
Міністр оборони Польщі заявив, що країна зміцнює бар’єри на кордоні, нібито, для стримування нелегальної міграції
10 травня, 11:45
Світ
Президент Польщі подав до Сейму законопроєкт «на випадок війни»
03 травня, 09:05
Світ
Йдеться не лише про Польщу, а й про інші країни Заходу.
24 квітня, 09:40