На Сумщині побилися міський і районний голови

КРИМІНАЛ
22 січня, 08:12
На Сумщині побилися міський і районний голови
Фото: Останній Бастіон

2 роки тому Ромни опинилися під тимчасовою окупацією ресурсної федерації московії. Тамтешня влада просто втекла за Дніпро на захід.

Тепер прифронтовий районний центр став місцем гучного скандалу через публічну бійку. Як вдалося з'ясувати кореспондентам медіаагенції «Останній Бастіон», начальник районної військової адміністрації Денис Ващенко почубився із Роменським міським головою Олегом Стогнієм.

Подія сталася напередодні, 21 січня, коли сім'ї полеглих у 2014-2024 роках захисників України (уродженці Роменської громади — прим. ред.) намагалися встановлювати вазони для квітів на Алеї Слави. Міський голова вирішив викинути принесені вазони, через що спалахнула сутичка.

«Приберіть це блядство. Непотребу не місце посеред міста», — таким словами Олег Стогній звернувся до працівників поліції, оперативно прибулих на виклик разом із головою Роменської РВА. Правоохоронці мали вигнати батьків Героїв з Алеї Слави, бо нібито «порушили норми благоустрою».

Натомість Денис Ващенко стверджує, що родичі мали законне право вшанувати своїх полеглих на власний розсуд і жоден чиновник не повинен їм у цьому заважати. Як видно з ролика нижче, міський голова у гніві штовхнув матір Героя, після чого почалася сутичка.

Станом на тепер Роменська поліція вивчає скарги громадян, міського і районного голів із приводу описаного конфлікту. Чи буде розпочато кримінальне провадження — не уточнюється, у поліції утримуються від коментарів.

Тим часом Олег Стогній вимагає покарати кривдників, яким «ніхто не давав дозволу на невідомі будівельні роботи за масового скупчення людей». Натомість Денис Ващенко пообіцяв наступного разу зібрати віче Роменської громади, вочевидь задля усунення з посади «матюкливого мера-негідника».

Своєю чергою, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», заступник голови однієї з територіальних громад на Сумщині виявився агентом ФСБ РФ. Зрадник збирав дані про позиції ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

Читайте також:
Політика
Поки чоловік членкині Зе-команди ухиляються від служби, вона радить іншим чоловікам та їхнім жінкам закрити роти щодо демобілізації...
вчора, 13:54
Політика
Кунаєв активно просував інтереси державного зрадника та колишнього керівника заводу «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва.
20 березня, 18:03
Опінії
Вітчизняні борцуни з корупцією настільки доборолися, що вже записані у лавах фронтовиків. Ось тільки на передовій ні разу не були.
10 березня, 20:53
Опінії
Частина трупи Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької втекла. Їм байдужа Україна.
05 березня, 13:45
Полтава
Чиновники із депутатами відверто тримають людей за безправних лохів, яких можна будь-коли утилізувати. Влада не сприймає жодної критики.
23 лютого, 12:37
Політика
Конґрес США і Білий дім так і не дійшли згоди щодо подальшої підтримки України. Спікер забракував очікуваний пакет.
18 лютого, 11:15