На свята росіяни готують провокацію в окупованому Маріуполі

КРИМІНАЛ
22.12.2023, 21:31
На свята росіяни готують провокацію в окупованому Маріуполі

Кремлівські спеціальні служби замислили криваву бійню цивільних українців. Своєю чергою, колаборанти шукають відповідне місце для злочину.

Такою інформацією поділився радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко. Він стверджує, що карателі із лав ФСБ РФ намагатимуться влаштувати терористичний акт, в якому звинуватять українську владу або ж українське підпілля, яке чинить опір агресору.

Зі слів радника мера Маріуполя, до майбутнього злочину залучені зрадник-поліцай Олег Моргун та проросійський пропагандист Андрій Кіор. Ці істоти вже понад рік звітують перед гебістами про «ліквідацію українських партизанів» на території колишньої перлини Приазов'я.

«Проаналізувавши весь масив інформації, що ми здобули останнім часом з окупаційної адміністрації Маріуполя до листування та приватних розмов із командою інформаційного спротиву можемо стверджувати, наступне: задля забезпечення стрімкого зростання рівня доносів, пришвидшення виявлення членів українського спротиву та проукраїнського активу у місті, убезпечення від корегувань та зменшення зростальної підтримки ЗСУ на окупованих територіях, росіяни під керівництвом ФСБ збирають організувати теракт.

Саме так, без жартів. Зовсім нічого для них нового. За нашими відомостями, це буде терористичний акт із досить великою кількістю жертв цивільного населення в Новорічні свята. Тому, ми наполегливо просимо маріупольців утримуватись від відвідування масових заходів на Новий рік або російське Різдво. Ваше життя для них нічого не вартує», — наголосив Петро Андрющенко.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як місяць тому у Маріуполі вітчизняні партизани ліквідували агента ФСБ РФ та ще трьох місцевих «поліцаїв»-колаборантів. До тепер окупанти не змогли знайти виконавців успішної спецоперації.

Читайте також:
Війна
Сіоністський режим терористичної держави Ізраїля вибирає цілі у Ґазі, послуговуючись програмою «Lavender». Це збільшило кількість жертв.
10 квітня, 12:18
Війна
Російський отруйний слід тягнеться до Вашинґтона. За атаками «неврологічною зброєю» на американських дипломатів стоїть Кремль.
08 квітня, 21:39
Опінії
Ласкаво просимо в нову реальність, у якій ніхто не зможе почуватися в безпеці.
30 березня, 18:15
Опінії
Бо керівництво рф вже знає, що Україна ніколи не буде російською - так не діставайся вже ти нікому.
27 березня, 10:35
Війна
Московити хочуть залишити 2 найбільші (за кількістю населення) обласні центри України без електрики. Діють, як заповідали попередники.
26 березня, 21:32
Опінії
росія проголосувала за війну і тепер у путіна розвʼязані руки на все.
23 березня, 14:28