На війні загинув легендарний боєць з Полтавщини Сергій Міщенко

ВІЙНА
02.12.2022, 18:30
На війні загинув легендарний боєць з Полтавщини Сергій Міщенко

Чотири дні тому Сергій Міщенко став повним кавалером ордена “За мужність”

2 грудня у бою проти московських окупантів загинув легендарний боєць протитанкового дивізіону Сергій Олексійович Міщенко.

Про загибель Героя повідомив його побратим Олександр Товстоног.

Український протитанкіст Сергій Міщенко воював у 87 протитанковому дивізіоні 45 окремої артилерійської бригади. На його рахунку 35 одиниць знищеної ворожої техніки. 7 з них, зокрема й 4 ворожі танки, воїн ліквідував впродовж одного бою.

Головний сержант з позивним "Бугор" воював з перших днів повномасштабної війни. Сергій Міщенко встиг повоювати за Київ, брав участь у боях під Барвінково, Вірнопіллям, Бражківкою, відбивав ворожі напади на Харківщині.

Сергій Міщенко народився 21 травня 1974 року у м. Зіньків. Закінчив Проценківську середню школу, з 1991 по 1993 роки проходив службу у Національній гвардії України у Кривому Розі. За освітою Сергій Міщенко – юрист. Після служби в лавах армії деякий час працював у Опішнянському підрозділі міліції. Займався підприємницькою діяльністю та будівництвом, мав власну бригаду будівельників.

Сергій Міщенко мав шестеро діточок: 4 донечки і 2 сини, однак боронив Україну з першого дня повномасштабного вторгнення московії.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Сергія Міщенка було нагороджено орденами “За мужність” ІІІ та ІІ ступенів.

27 липня 2022 року командира відділення взводу протитанкових ракетних комплексів 45 окремої артилерійської бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України Сергія Міщенка було нагороджено відзнакою “Хрест бойових заслуг”.

На війні загинув легендарний боєць з Полтавщини Сергій Міщенко_1

Чотири дні тому Сергій Міщенко став повним кавалером ордена “За мужність”.

Указом Президента України №806/2022, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Сергія Міщенка було нагороджено орденом “За мужність” І ступеня.

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним і близьким полеглого Героя.

Читайте також:
Політика
Буремне століття життя, 32 роки таборів, 5 років у лавах Української Повстанчої Армії, – все це про славетного борця за волю України...
20 січня, 21:34
Некролог
Четверо українських захисників із лав добровольчого батальйону "Братство Дмитра Корчинського" полягли смертю хоробрих у лісах на Брянщині.
27.12.2022, 09:26
Історія
Посвята побратимові, який віддав життя за Українську Соборну Самостійну Державу – народний Гетьманат. Сьогодні йому б виповнилося 27.
16.12.2022, 11:56
Війна
Він був легендою за життя, залишається героєм і після смерті
08.12.2022, 14:32
Життя
З перших днів російсько-української війни Андрій Стемпіцький за позивним "Летун" – у гущавині подій на передовій.
04.12.2022, 19:12
Війна
Широкомасштабна воєнна агресія РФ покликала в Україну тисячі іноземців, чиї пращури століттями тому теж били загарбника на нашій землі.
01.12.2022, 16:51