На Волині та Поліссі готуються смажити «бульбу у камуфляжі»

ВІЙНА
09 вересня, 09:21
На Волині та Поліссі готуються смажити «бульбу у камуфляжі»

Тактико-спеціальні навчання Сил оборони України під назвою "Північний буревій-2022" розпочалися у прикордонних із Білоруссю областях.

Відповідні світлини з військових маневрів на Волині, Рівненщині та Житомирщині оприлюднила у Facebook пресслужба Національної гвардії, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як повідомляється, вказані навчання необхідні для підтримки боєздатності підрозділів системи Міністерства внутрішніх справ у районах відповідальності та бойового злагодження із силами Територіальної оборони Збройних Сил України.

«Залучено військовослужбовців НГУ, ДПСУ, НПУ та ТРО, котрі відпрацювали активну фазу навчань. За легендою, правоохоронці та армійці займалися питанням інженерного облаштування оборонних позицій, а саме мінуванням територій. Окрім того, підрозділи Сил оборони України спільно тренуються проводити визволення територій від сил і засобів противника та відбивати його контрнаступальні дії. Разом з основними навчальними маневрами, підрозділи спеціального призначення відпрацьовують виявлення, блокування та ліквідацію збройних і диверсійно-розвідувальних груп», – прокоментувала маневри у білоруському прикордонні пресслужба НГУ.

Водночас уточнюється, що "Північний буревій-2022" є відповіддю України на спільні навчання ресурсної федерації московії та Білорусі, які тривають у Брестській і Гомельській областях із 8 по 14 вересня.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Окрема бригада Територіальної оборони Кривого Рогу показала, як її бійці готові до спротиву окупантам.

На Волині та Поліссі готуються смажити «бульбу у камуфляжі»_1
Читайте також:
Війна
Досвід, отриманий у литовській військовій школі, українські військовослужбовці одразу застосують у навчальних центрах ЗС України
20 листопада, 12:37
Війна
Шведські офіцери перебувають у визначеному урядом місці в рамках навчальної програми
13 листопада, 16:32
Світ
На його борту близько 90 літаків і гелікоптерів, у тому числі винищувачі-бомбардувальники п'ятого покоління F-35C
31 жовтня, 11:15
Війна
Об'єднані підрозділи Сил оборони України відпрацювали комплексний захист державного кордону з Республікою Білорусь.
01 жовтня, 10:30
Світ
Велика Британія значно розширила програму підготовки українських військовослужбовців.
05 вересня, 15:05
Світ
Це найбільші спільні військові навчання країн за останні роки
22 серпня, 14:44