На Західній Україні порушують права мобілізованих військовослужбовців

ПОЛІТИКА
16 березня, 08:12
На Західній Україні порушують права мобілізованих військовослужбовців
Фото: Facebook

У військових частинах Львівщини, Волині та Закарпаття панує свавілля, штабні тилові щури намагаються вислужитися перед командуванням.

Такі відомості з місця події оприлюднив відомий галицький громадський діяч Ірвін Свиридовський, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Чоловік стверджує, що територіальні центри комплектування та соціальної підтримки вказаних областей хапають усіх підряд і без необхідного навчання та спорядження відразу відряджають на фронт.

«Звертаюся до Олексія Резнікова, Михайла Федорова, Олексія Арестовича з приводу того, що на Заході країни у військових частинах панує свавілля. Людей які мають проблеми зі здоров'ям та не служили у мирний час (четверта хвиля мобілізації) пхають на фронт. Таких як я, цивільних, дуже багато і ми можемо бути корисні в інших сферах. Але нас намагаються запхати зараз на фронт та закрити план. Я і мої побратими готові приносити користь ЗСУ своїми здібностями та навичками, без зброї в руках. Ми кепкуємо з рашистів, що вони відправляють зелених юнаків, а самі відправляємо хворих та недієздатних», – написав у себе на Facebook-сторінці Ірвін Свиридовський.

Окрім того, громадський діяч наголошує, добровольці, які пішли одразу самі до військкоматів на Західній Україні вже два тижні сидять без навчання і тренувань. 

«По факту селити немає куди, все переповнене. І нічого не відбувається, ніяких навчань. А люди продовжують надходити. Хлопці там в щоці, бо йшли з іншими намірами та зовсім інакшими сподіваннями. Не доводьте людей до гріха», – підсумував Ірвін Свиридовський.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Верховний головнокомандувач України марнує час переглядом російського телебачення.

Читайте також:
Економіка
На непідконтрольній Україні території південних областей загарбники з росії розсилають користувачам вітчизняних банків боргові платіжки.
18 червня, 21:23
Політика
У Запорізькій міській раді, якою керують "слуги народу", пропонують збільшити фінансування напрямку культури на 35 мільйонів гривень.
13 червня, 21:34
Політика
Голова Офісу Президента, його заступники та очільник Служби безпеки України вирішили скористатися війною, щоби приборкати інакодумців.
10 червня, 21:07
Виміри
В селі Сем'янівка Полтавського району зруйнували міст через річку, яким жителі навколишніх сіл ходили за хлібом
01 червня, 19:03
Опінії
Дуже сподіваємось, що Верховний суд (без України) остаточно не спотворить права людини в Україні
27 травня, 14:45
Кримінал
Підлеглі лейтенанта Івана Баканова виконують замовлення очільника Тростянця, який утік із міста одразу після початку російської окупації.
27 травня, 08:12