На Запорізькому напрямку ускладнення — ворог атакує на куражі

ВІЙНА
28 лютого, 07:12
На Запорізькому напрямку ускладнення — ворог атакує на куражі
Фото: Twitter

По успішному «м'ясному» загарбанню Авдіївки росіяни розпочали штурм села Роботине на Півдні. Окупанти не шкодують нікого і нічого.

Погода сприяла тому, що покриття значно покращилося для руху особового складу та техніки. Звісно, що москалі негайно вирішили скористатися цим у купі із загальновідомим дефіцитом у нас боєприпасів.

Крім того, не секрет, що багато наших підрозділів уже, м'яко кажучи, підтоптані. Враховуючи погоду, активізувалися рашистські дрони типу «Орлан», «Зала», «Суперкам»; розвідують, наводять свою артилерію.

Активність рівня літо-осінь 2023-го під час нашого наступу — тобто максимальна... FPV — щільно, враховуючи те, що всі під'їзди давно відомі, дуже складно.

На різних ділянках почалися штурми різної інтенсивності:

  • десь повний фарш на землі й нема;
  • десь піхота із технікою;
  • десь просто піхота.

Гуляйполе останні дні активно рівняють із землею, також дістається всім прифронтовим селам Запорізької області. Активно йдуть штурми із технікою на лінії Новозлатопіль-Червоне (окупанти намагаються протиснути нашу оборону).

Ворог використовує тактику, яку вже хтось описував, накопичує піхоту у посадках, відправляючи невеликі групи на фатальні «м'ясні штурми». Здебільшого, вночі, коли важко розгледіти цих потвор.

Вони йдуть, їх обстрілюють — одні здихають, інші доходять, потім починають перти вперед. Російська військова техніка то тут, то там горить, особливо танки та БТР, на яких сунуть москалі.

Рашисти намагаються відбити позиції, на яких вони загніздилися ще влітку 2022 року: якщо вдасться, то закріплюються — дохнуть, але чіпляються. Продовжують відправляти групи, накопичують піхоту і знову пробують просуватися.

І так раз за разом, розраховуючи, що дефіцит боєкомплекту призведе до того, що по малих групах ми будемо стріляти мінімум вибірково. Тиснуть у місцях, де з очевидних причин погані умови для логістики/ротації.

Такі от справи на Запоріжжі станом на кінець лютого 2024-го...
Автор : Олександр Солонько
Читайте також:
Війна
Однією із найгарячіших точок Східного фронту є колишній заповідник на межі Донеччини, Харківщини та Луганщини. Тепер там чатує смерть.
31 березня, 15:42
Війна
Наразі тривають зіткнення вздовж залізничного полотна східніше Часового Яру.
25 березня, 09:30
Опінії
Будувати фортифікаційні споруди потрібно не тоді, коли вже все провалилось, а завчасно — щоб цього провалу не сталось.
16 березня, 19:45
Війна
Лиманський напрямок Східного фронту не менш насичений на події за сусідні Куп'янський та Бахмутський. Там ворог також зазнає чималих втрат.
14 березня, 08:27
Опінії
На Слобожанському відтинку українського Східного фронту без змін. Ворог суне, наші захисники дають гідну відсіч...
03 березня, 16:31
Війна
Протягом доби на фронті відбулося 70 бойових зіткнень. Окупаційні війська атакували українські позиції на кількох напрямках.
02 березня, 20:27