Російські окупанти зосереджують ударний кулак у Запорізькій області

ВІЙНА
19 лютого, 14:39
Російські окупанти зосереджують ударний кулак у Запорізькій області

Після загарбання Авдіївки ворог вирішив перейти у наступ на інші ділянки Південного фронту. Знову гаряче стає на Оріхівському відтинку.

Відповідні кадри переміщення військової техніки оприлюднили українські партизани із Маріупольського спротиву, повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон». Прямо зараз росіяни переміщують свої панцерники з Авдіївки до окупованих Пологів і Токмака.

Крім того, здійснюється посилений рух бойового транспорту та вогневих засобів ураження з Таганрогу через Маріуполь та з Джанкою через Мелітополь до безпосередньої лінії зіткнення. Ворог планує нову операцію на Півдні — під прицілом Роботине і Вербове.

«Так, за результатами наших тижневих спостережень і активної розвідки, фіксуємо значне збільшення всіх видів військової техніки у напрям на Розівку та Пологи. Суботнього вечора (17.II.) активне пересування від кільцевої розв'язки Маріуполь-Нікольське -Мангуш на Пологи не менше 20 критих вантажівок із живою силою.

А з села Республіка помічено рух танків на тягачах (5 штук) також у напрямку Пологів. З огляду на реальну ситуацію констатуємо можливу активізацію або підготовку до неї на Запорізькому напрямку від Пологів до Оріхова», — повідомили маріупольські підпільники.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, що дії української піхоти — щоденний героїзм на межі можливостей. Лише за одну добу наші захисники вистрілюють у бік ворога не менше 8000 патронів.

Читайте також:
Війна
Старі-«добрі» практики більшовицьких бузувірів досі панують у лавах війська РФ. Кожен захоплений у полон українець зазнає нелюдських тортур.
27 березня, 20:54
Політика
Однією із головних загроз міжнародній безпеці завжди були спеціальні (каральні) служби Кремля. Незалежно від назви їхня методика стабільна.
26 березня, 06:00
Війна
Ворог не здатен зупинити просування загонів РДК і ЛСР на нібито своїй території, що вже казати про нове вторгнення з Білгородщини й Курщини.
21 березня, 06:02
Війна
Масштабна гуманітарна криза, викликана війною Ізраїля у Ґазі, загрожує всьому регіону. Діти страждають на гостре недоїдання і зневоднення.
19 березня, 06:00
Світ
Чинний окупаційно-терористичний режим Ізраїля хоче завдати «остаточного удару» по південній частині смуги Ґази. Палестинці у небезпеці.
17 березня, 16:31
Кримінал
Російські загарбники продовжують хизуватися терором і репресіями українців. Забаганки кремлівського бункерного діда для них понад усе.
03 березня, 10:26