НАБУ завадили провести операцію із затриманням на хабарі нардепа Павла Халімона

ПОЛІТИКА
19.11.2020, 15:50
Павло Халімон
Павло Халімон
Фото: Аgropolit

Операція НАБУ щодо арешту на хабарі Слуги народу Павла Халимона провалена після звернення детективів за санкцією на арешт

Про це повідомляє agropolit з посиланням на заяву Юрія Бутусова.

За його словами, відразу після звернення за санкцією на арешт, підозрюваний нардеп отримав сигнал і перестав брати трубку, операція провалена: «Привіт, особистий контроль президента і довічне ув'язнення для корупціонерів», – пише Бутусов.

Нагадаємо, нардепа від «Слуги народу» Павла Халімона звинувачують у причетності до рейдерства та крадіжки врожаю на Чернігівщині. Головним фігурантом рейдерства називають нардепа Павла Халімона, з яким власник аграрного підприємства зустрічався декілька разів.ґ

Операція НАБУ щодо арешту на хабарі Слуги народу Павла Халимона провалена після звернення детективів за санкцією на арешт – чому Халімона досі ніяк не покарано і в чию кишеню пішли $5 млн за урожай від оренди держпідприємства?», – запитує Бутусов.

«Ми зустрічалися разом — Халімон і Селютін, вони озвучили свої умови, що забрати врожай можна буде лише за 40 млн грн і далі працювати 50/50. Ми живемо не в якомусь бандитському світі, у нас є закон, є Конституція, і умови співпраці мають бути договірні. Всі ці «понятія», які запропонував мені народний депутат, не підходять», – заявив власник підприємства Олег Дмитренко.

У відповідь Халімон звинуватив колишнього нардепа Олега Дмитренка у махінаціях з урожаєм та наданням його товариством завищених послуг держпідприємству. За словами нардепа, якби він не втрутився вчасно, то дослідне господарство спіткало б банкрутство.

Павло Халімон розповів, що у колишнього нардепа Олега Дмитренка було декілька держпідприємств по всій Україні, на яких він призначив своїх директорів. Ці підприємства знаходяться на балансі Національної академії аграрних наук.

«Що вони робили? Вони призначали своїх директорів, потім надавали їм фінансову допомогу, підписували договори на надання послуг і забирали ці кошти назад як незавершене виробництво, – пояснює нардеп від «Слуги народу». – Також надавались послуги з посіву, внесення добрив, засобів захисту рослин та збиранню врожаю. Ці послуги надавались за завищеними цінами, а насіння і вирощений врожай купували за заниженими».

За словами Павла Халімона, внаслідок такої роботи на підприємствах Сумської, Херсонської, Запорізької та Чернігівської областей утворились суттєві заборгованості.

"Невже антикорупційний комітет ВР, фракція Слуг, правоохоронні органи так просто дозволять народному депутату відверто використовувати своє службове становище для вирішення комерційних питань? Невже це не є очевидна корупція, яка не варта ні статусу депутата, ні статусу глави партійної організації? В чию кишеню пішли 80 мільйонів чистого прибутку від зібраного врожаю? Нова влада рейдернула минулу владу, і якщо ось так щиро посміхатися поруч з Першим, і бути високопоставленим Слугою, то тебе будуть відмазувати навіть від НАБУ ...", - підсумовує Бутусов

Останній Бастіон неодноразово звертав увагу на імпотентність антикорупційних органів України, котрі не здатні нічого розслідувати, а тільки створюють видимість бурхливої роботи та боротьби з корупцією. 

Ми не здивуємося, якщо злив інформації відбувся самими НАБУїнами, котрі вирішили підмазатися до корумповонаго “Слугии Народу” та поживитися вкраденими грошима, погодьтеся, частка від 5 мільйонів доларів, це вельми ласий шматок для безпринципних українських антикорупціонерів.

Читайте також:
Кримінал
У махінаціях фігурують четверо працівників оборонного підприємства у змові з цивільними особами.
вчора, 18:11
Кримінал
Його обвинувачують у відмиванні сотень мільйонів доларів на території Європейського Союзу, України та Великої Британії.
12 квітня, 20:03
Опінії
Чому, за такої катастрофічної ситуації на фронті, в нас армія правоохоронців у тилу вже перевищує кількісний склад ЗСУ?
11 квітня, 11:26
Полтава
Порушники нерестової заборони продовжують завдавати шкоди біорізноманіттю Полтавщини. Шкідництво обраховується мільйонами гривень.
10 квітня, 21:53
Кримінал
У 2020 році місцеві фермери розширили своє поле на територію заказника, знищивши щонайменше 8 га еталонних степів.
06 квітня, 13:21
Полтава
Тепер правопорушнику загрожує від 6 до 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна. Розпочато розслідування ситуації.
25 березня, 13:45