НАБУ завадили провести операцію із затриманням на хабарі нардепа Павла Халімона

ПОЛІТИКА
19 листопада, 15:50
Павло Халімон
Павло Халімон
Фото: Аgropolit

Операція НАБУ щодо арешту на хабарі Слуги народу Павла Халимона провалена після звернення детективів за санкцією на арешт

Про це повідомляє agropolit з посиланням на заяву Юрія Бутусова.

За його словами, відразу після звернення за санкцією на арешт, підозрюваний нардеп отримав сигнал і перестав брати трубку, операція провалена: «Привіт, особистий контроль президента і довічне ув'язнення для корупціонерів», – пише Бутусов.

Нагадаємо, нардепа від «Слуги народу» Павла Халімона звинувачують у причетності до рейдерства та крадіжки врожаю на Чернігівщині. Головним фігурантом рейдерства називають нардепа Павла Халімона, з яким власник аграрного підприємства зустрічався декілька разів.ґ

Операція НАБУ щодо арешту на хабарі Слуги народу Павла Халимона провалена після звернення детективів за санкцією на арешт – чому Халімона досі ніяк не покарано і в чию кишеню пішли $5 млн за урожай від оренди держпідприємства?», – запитує Бутусов.

«Ми зустрічалися разом — Халімон і Селютін, вони озвучили свої умови, що забрати врожай можна буде лише за 40 млн грн і далі працювати 50/50. Ми живемо не в якомусь бандитському світі, у нас є закон, є Конституція, і умови співпраці мають бути договірні. Всі ці «понятія», які запропонував мені народний депутат, не підходять», – заявив власник підприємства Олег Дмитренко.

У відповідь Халімон звинуватив колишнього нардепа Олега Дмитренка у махінаціях з урожаєм та наданням його товариством завищених послуг держпідприємству. За словами нардепа, якби він не втрутився вчасно, то дослідне господарство спіткало б банкрутство.

Павло Халімон розповів, що у колишнього нардепа Олега Дмитренка було декілька держпідприємств по всій Україні, на яких він призначив своїх директорів. Ці підприємства знаходяться на балансі Національної академії аграрних наук.

«Що вони робили? Вони призначали своїх директорів, потім надавали їм фінансову допомогу, підписували договори на надання послуг і забирали ці кошти назад як незавершене виробництво, – пояснює нардеп від «Слуги народу». – Також надавались послуги з посіву, внесення добрив, засобів захисту рослин та збиранню врожаю. Ці послуги надавались за завищеними цінами, а насіння і вирощений врожай купували за заниженими».

За словами Павла Халімона, внаслідок такої роботи на підприємствах Сумської, Херсонської, Запорізької та Чернігівської областей утворились суттєві заборгованості.

"Невже антикорупційний комітет ВР, фракція Слуг, правоохоронні органи так просто дозволять народному депутату відверто використовувати своє службове становище для вирішення комерційних питань? Невже це не є очевидна корупція, яка не варта ні статусу депутата, ні статусу глави партійної організації? В чию кишеню пішли 80 мільйонів чистого прибутку від зібраного врожаю? Нова влада рейдернула минулу владу, і якщо ось так щиро посміхатися поруч з Першим, і бути високопоставленим Слугою, то тебе будуть відмазувати навіть від НАБУ ...", - підсумовує Бутусов

Останній Бастіон неодноразово звертав увагу на імпотентність антикорупційних органів України, котрі не здатні нічого розслідувати, а тільки створюють видимість бурхливої роботи та боротьби з корупцією. 

Ми не здивуємося, якщо злив інформації відбувся самими НАБУїнами, котрі вирішили підмазатися до корумповонаго “Слугии Народу” та поживитися вкраденими грошима, погодьтеся, частка від 5 мільйонів доларів, це вельми ласий шматок для безпринципних українських антикорупціонерів.

Читайте також:
Італійська поліція в понеділок обшукала 12 місць збуту наркотиків в сицилійському місті Катанія, заарештувала 80 осіб.
вчора, 18:25
Начальник Семенівського відділення поліції Микола Голощапов здійснив напад на журналістів.
11 листопада, 19:10
ГОЛОВКА ТА ГОЛБАН НАРАЖАЮТЬ МІСТЯН НА НЕБЕЗПЕКУ
09 листопада, 19:46
Такі дії народного обранця передбачають кримінальну відповідальність.
06 листопада, 18:10
Історія про багатомільйонні розкрадання на підприємсті банкруті
03 листопада, 10:06
Історія про перевертнів Авакова та їхні методи залякування ЗМІ
28 жовтня, 10:00