Нацгвардійці бригади «Спартан» випробували нову зброю проти росіян

ВІЙНА
27.12.2023, 19:19
Нацгвардійці бригади «Спартан» випробували нову зброю проти росіян

Південний фронт палає вогнем попри зимові морози, ворогу не дають просунутися ніде. Російські окупанти втрачають живу силу та бронетехніку.

Відповідними кадрами із Запорізького напрямку поділилася пресслужба Національної гвардії України. Зазначається, що бійці підрозділу «ЮНКЕРС» роти ударних безпілотників бригади «Спартан» нині випробовують на передовій нові вибухові пристрої для FPV-дронів.

Військовослужбовці НГУ розповіли, що успіх піхотинців на полі бою великою мірою залежить від навченості та майстерності оператора-аеророзвідника. Адже потрібно враховувати багато факторів: від погодних умов до засобів радіоелектронної боротьби росіян.

«Наразі це випробування, щоби перевірити — чи дієві ці боєприпаси для знищення ворожих цілей на фронті. Сьогодні перевіряємо декілька видів снарядів, такі як осколково-фугасні, гранати та ВОГи. Кожен з них призначений для ураження різних цілей, таких як піхоти та техніки противника», — зазначає один із нацгвардійців за позивним «Мекс».

Бійці НГУ діляться, що за минулий місяць ситуація із дронами-камікадзе та «мавіками» для розвідки стала кращою, ніж раніше, проте зазначають: поточна війна — війна дронів і чим більше їх у нас буде, тим краще. Дрони — розхідний матеріал, вони допомагають знищувати ворога та зберігають життя наших захисників.

А проте, як раніше інформував «Останній Бастіон», нацгвардійці з бригади «Червона Калина» перебувають в авангарді контрнаступу, який не зупинився. Попри те, що українське військо здебільшого перейшло до маневрової оборони, є підрозділи, котрі відсувають лінію фронту разом із ворогом.

Читайте також:
Війна
рф передислоковує на Донеччину підрозділи з Запорізького напрямку.
вчора, 09:16
Війна
Ворог має на меті повернутися на Правобережжя. Задля цього московити намагаються створити на острові Бугаз місце для перекидання військ.
01 травня, 16:47
Війна
Московити тримають під контролем більшу частину прикордонної Басівки. Зараз ворог тисне на північну частину Локні, щоби вийти до Юнаківки.
30 квітня, 19:14
Війна
На Північному фронті відбулася унікальна операція зі звільнення з полону трьох оборонців України. Ворога атакували виключно дронами.
29 квітня, 07:13
Війна
Лиманський напрямок на межі відразу трьох областей пломеніє невпинними боями. Наші захисники з усіх зусиль витискають і винищують ворога.
27 квітня, 18:41
Війна
Московитським загарбникам не солодко на українській землі. Наші незламні оборонці вогнем змішують ворожу нечисть із попелом і порохом.
25 квітня, 06:01