Нацгвардійці з бригади «Червона Калина» в авангарді контрнаступу

ВІЙНА
26.12.2023, 07:18
Нацгвардійці з бригади «Червона Калина» в авангарді контрнаступу

Попри те, що українське військо здебільшого перейшло до маневрової оборони, є підрозділи, котрі відсувають лінію фронту разом із ворогом.

Йдеться про 14 бригаду оперативного призначення імені Івана Богуна «Червона Калина» Національної гвардії. Вітчизняні піхотинці щодня виконують бойові задачі у надскладних умовах під постійними обстрілами ворожої артилерії та авіації.

Як стверджують наші захисники-нацгвардійці, у них — найважча і найважливіша робота, яку прикривають побратими з артилерії. Військовослужбовці Нацгвардії без перепочинку та вихідних працюють заради майбутньої, спільної для всіх українців, перемоги.

«Піхотинці 14 бригади НГУ «Червона Калина» у складі інших Сил оборони відіграють вирішальну роль у знищенні окупаційних військ, звільненні наших територій. Вони несуть великі навантаження, демонструють універсальність, стійкість і готовність працювати у надскладних умовах над будь-якими задачами.

Воїни-піхотинці бригади першими заходять на ворожі позиції, ведуть штурми та ризикують своїм життям, демонструючи героїзм і відвагу. Саме бійців-піхотинців першими зустрічають люди на звільнених від окупантів територіях. Піхота бригади «Червона Калина» завжди перебуває в авангарді наступальних або оборонних боїв», — відзвітували у пресслужбі 14 бригади НГУ.

Насамкінець «Останній Бастіон» закликає згадати про те, що хоч у ворога більше заліза, у наших захисників є — відданість цілі, справі та дух наших воїнів. Працювати на фронті нацгвардійцям доводиться вдень і вночі в умовах переваги російських окупантів.

Читайте також:
Опінії
Нинішні влучно удари по російських нафтопереробних заводах яскраве тому підтвердження. Сподіваємося на продовження «бавовни».
15 березня, 07:12
Економіка
Політики, урядовці та підприємці вже очікують найбільшого, принаймні від часів завершення Другої світової війни, «золотого контракту».
10 березня, 18:11
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20
Кримінал
Вітчизняні прокурори перестали брати на себе відповідальність щодо арештів. Суди почали сумніватись щодо суворості покарання.
30.11.2023, 10:52
Війна
Це село на Донеччині перебувало в окупації від самого початку торішнього повномасштабного вторгнення РФ. Нині там пустка смерті.
03.10.2023, 18:46
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19.09.2023, 17:22