Нацгвардійці показали панцерник «Новатор» в умовах фронту

ВІЙНА
28.11.2023, 19:37
Нацгвардійці показали панцерник «Новатор» в умовах фронту

13 Окрема бригада «Хартія» отримала на озброєння партію броньованих позашляховиків. На них воїни вестимуть маневрові бої проти росіян.

Відповідним роликом з одного із відтинків Східного фронту поділилася пресслужба Національної гвардії України. Зі слів наших захисників, отриманий транспортний засіб швидкий і напрочуд захищений, але екіпаж усе одно має бути сміливим і тренованим.

Спеціалізований бронеавтомобіль «Новатор» воїни 13 ОБр НГУ «Хартія» отримали від приватної компанії КВП «Українська бронетехніка». Це вже не перша партія переданих безпосередньо виробником колісних панцерників для потреб фронтового підрозділу.

Невдовзі російський окупаційно-терористичний контингент відчує на собі всю міць 8-тонних бронеавтомобілів. Адже характерною особливістю «Новатора» є розташовання на даху великокаліберного кулеметну, який може вести вогонь під час руху.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Туреччина зосереджена на отриманні F-16, а не на програмі F-35
27 лютого, 18:31
Війна
Якщо Конгрес схвалить виділення допомоги Україні, США можуть включити ракети ATACMS в один із перших пакетів військової допомоги
20 лютого, 09:09
Війна
Україна отримує від західних союзників більш далекобійну зброю. Очікуються поставки F-16 з ракетами на 300-500 кілометрів.
05 лютого, 11:44
Війна
Військові аналітики з Китайської народної республіки критикують російську ракету «Кинджал».
17 січня, 16:18
Війна
Уже навесні Москва може розпочати процес закупівлі балістичних ракет короткого радіуса дії в Ірану
04 січня, 17:42
Новини
Цей «сигнал» може свідчити, що американці ще не мають готового рішення по додатковим ракетам для ЗСУ.
04 січня, 15:33