Нацгвардійці затрофеїли російський БПЛА

ВІЙНА
01 вересня, 20:28
Нацгвардійці затрофеїли російський БПЛА

Східний фронт палає від щоденних вогневих ударів окупаційно-терористичного контингенту РФ, який активно застосовує смертоносні дрони.

Такі відомості з передової виклала пресслужба Північного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що на одному з напрямків, де тривають бої проти росіян, спеціалісти з антидронної успішно приземлили розвідувальний безпілотний літальний пристрій і FPV-дрон.

«Бійці 25 бригади імені князя Аскольда Нацгвардії посадили ворожі дрони. Сталося це під час артилерійського обстрілу, який один із дронів і корегував. Модель, яка на фото, коштує близько 300 тисяч гривень й обладнана тепловізійною оптикою.

Важливо пам'ятати, росіяни у великій кількості використовують коштовне розвідувальне обладнання та FPV-дрони. Тому боротьба з ними є дуже важливою», – відзвітували у пресслужбі Північного оперативно-територіального об'єднання НГУ.

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", масова відсутність різнорідних дронів, у тому числі й FPV, – болісне питання для Сил оборони України.

Читайте також:
Історія
106 років тому І-й Український полк імені гетьмана Богдана Хмельницького дав по зубах більшовикам у Києві. Жовтневий заколот зазнав поразки.
11 листопада, 09:35
Історія
1 листопада 1918 українські воїни взяли владу на Галичині. У Львові урочисто проголошено створення Західноукраїнської Народної Республіки.
01 листопада, 17:26
Війна
Він був легендою за життя, залишається героєм і після смерті...
28 жовтня, 09:27
Війна
Унікальну операцію зі встановлення контролю над "Вишками Бойка" провели силами підрозділів ГУР МО України
11 вересня, 14:05
Війна
ВМС показали, як знищили російський катер з десантом
04 вересня, 06:53
Війна
Україна знищила або пошкодила щонайменше 24 літаки в російському тилу, тимчасово окупованих Криму та Білорусі за час великої війни
31 серпня, 06:26