Нацгвардійці затрофеїли російський БПЛА

ВІЙНА
01.09.2023, 20:28
Нацгвардійці затрофеїли російський БПЛА

Східний фронт палає від щоденних вогневих ударів окупаційно-терористичного контингенту РФ, який активно застосовує смертоносні дрони.

Такі відомості з передової виклала пресслужба Північного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що на одному з напрямків, де тривають бої проти росіян, спеціалісти з антидронної успішно приземлили розвідувальний безпілотний літальний пристрій і FPV-дрон.

«Бійці 25 бригади імені князя Аскольда Нацгвардії посадили ворожі дрони. Сталося це під час артилерійського обстрілу, який один із дронів і корегував. Модель, яка на фото, коштує близько 300 тисяч гривень й обладнана тепловізійною оптикою.

Важливо пам'ятати, росіяни у великій кількості використовують коштовне розвідувальне обладнання та FPV-дрони. Тому боротьба з ними є дуже важливою», – відзвітували у пресслужбі Північного оперативно-територіального об'єднання НГУ.

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", масова відсутність різнорідних дронів, у тому числі й FPV, – болісне питання для Сил оборони України.

Читайте також:
Війна
Генштаб заявив про черговий удар по С-300 та С-400
12 червня, 15:42
Війна
Ця атака - планова робота української розвідки та успішне застосування удосконалених вітчизняних засобів
08 червня, 12:41
Історія
25 тисяч українських жовнірів змусили відступити 100-тисячну польську армаду на Захід. Усе могло б бути інакше, якби не технічні нюанси...
07 червня, 13:41
Війна
Спецпідрозділ ГУР зміг завдати руйнівного вогневого ураження після прориву лінії оборонних загороджень окупантів у чорноморській акваторії
06 червня, 11:50
Війна
Наразі точність ураження цілей дорозвідується.
31 травня, 10:17
Війна
За попередніми даними, знищено два швидкісних транспортно-десантних катери КС-701 «Тунець»
30 травня, 10:30