Нацрада із питань телебачення заступилася за педофілів

ПОЛІТИКА
15 березня, 12:30
Нацрада із питань телебачення заступилася за педофілів

Зовсім скоро вітчизняні ґендерні комсомольці стануть ґендерними чекістами. Вони розстрілюватимуть українців вироками «веселкових» трійок.

Приголомшливі відомості оприлюднили діячі громадської організації «Всі разом!», яку взялися переслідувати вітчизняні чиновники-хунвейбіни. Йдеться про цілеспрямоване переслідування Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Тилові щури із Печерських пагорбів вирішили повчити толерантності тих, хто як і медіаагенція «Останній Бастіон» стоїть на варті традиційних цінностей української нації. А отже, проти психічних і розумових відхилень, деградації та безграмотності.

Зі слів діячів Руху «Всі разом!», Нацрада винесла перший в історії Україні припис за «підбурювання до дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності». Чинуші образилися на те, що ЛҐБТ-спільноту на відомих фактах пов'язали із педофілією.

«11 січня поточного року на нашому сайті опубліковано статтю під назвою «ЛГБТ-рух та педофілія: історичний зв'язок». Матеріал містить відомості про те, як перші американські лідери ЛГБТ-угрупувань від самого початку озвучували вимогу щодо унормування практики сексуальних стосунків між дорослими чоловіками та неповнолітніми хлопчиками. Нацрада вимагає «усунути порушення».

Голова Руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук під час засідання Нацради заперечив факт порушення закону. Адже стаття — це жанр аналітичної журналістики, який передбачає судження і узагальнення, а опис достовірних історичних і загально відомих відомостей не може вважатися підбурюванням до дискримінації. Невже права педофілів порушено?», — цілком слушно запитують діячі Руху «Всі разом!».

Голова Нацради Ольга Герасим'юк та її ручні «веселкові» хунвейбіни відверто працюють на чужинські уряди (Москва, Брюссель, Вашинґтон, Тель-Авів чи може Пекін), чия мета — знищення українців як вільної, самобутньої та нерозбещеної принадами сучасного світу нації. Застерігаємо державних посадовців від намірів насадити нашому суспільству неосовок.

Водночас «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що десятиліттями у вітчизняній політиці та громадській дільності паразитували українофоби. Вони служили двом господарям: Москві та Заходу.

Читайте також:
Політика
Захист військового подаватиме апеляцію на зазначене рішення суду.
22 квітня, 17:25
Політика
Термін тримання під вартою сплив. Адвокати Червінського не знають, де нині їх підзахисний
20 квітня, 20:47
Політика
Сьогодні його мають випустити з СІЗО. Влада може спробувати арештувати Червінського без судового розгляду
20 квітня, 07:25
Політика
Шість слідчих та 11 прокурорів намагаються посадити добровольця, який затрофеїв російську зброю
17 квітня, 10:06
Світ
За всіх часів у всьому світі адепти лівих ідеологій займалися привласненням чужого майна. Цього вимагає всюдисуща їхня «соціальна рівність».
14 квітня, 10:27
Опінії
Злочинці звинувачують героя, супроти якого нема ні факту, ні складу злочину, вже з першого засідання заходить у процесуальні тупики.
13 квітня, 12:05